آموزش شکست دادن Valkyrie ها در God of War پلی استیشن ۴

0
328
God of WarGod of War پلی استیشن 4GoWآموزش G
God of WarGod of War پلی استیشن 4GoWآموزش G

در God of War ماموریت‌های مختلف و متفاوت بسیاری وجود دارد که حین سفر به بلندترین قله‌ی جهان و انجام ماموریت اصلی و یا پس از اتمام آن می‌توانید به سراغ آن‌ها بروید. یکی از بهترین و البته سخت‌ترین ماموریت‌های بازی آزاد سازی روح جنگجویان قدرتمند Valkyrie در بازی است. ابتدا باید آن‌ها را پیدا کنید، به سراغشان بروید و بعد از این‌که بارها تلاش کردید و شکستشان دادید، جایزه بگیرید. زره‌های مخصوص Valkyrieها زیبا و بسیار قدرتمند هستند و به همین خاطر است که ارزش دارد وقت و انرژی زیادی صرف شکست دادن Valkyrieها در بازی کنید. در ادامه با راهنمای جامع شکست دادن Valkyrie ها در God of War با ما همراه باشید.

همان‌طور که گفته شد برای مبارزه با والکری‌ها ابتدا باید آن‌ها را بیابید. احتمالا اولین والکری بازی را در مسیر خود پیدا کنید و احتمالا پیش از همه با Gunnr برخورد می‌کنید. اما در بازی در مجموعه ۸ والکری وجود دارد. در تصاویر زیر محل دقیق همه‌ی آن‌ها مشخص شده است. در «میدگارد» تعداد بیشتری والکری پیدا خواهید کرد اما برای این‌که همه‌ی آن‌ها را به مبارزه دعوت کنید، باید به سرزمین‌های دیگر هم سری بزنید.

محل دقیق همه‌ی والکری‌ها

همان‌طور که پیش‌تر اشاره کردیم، در «میدگارد» بیشترین تعداد والکری‌ها را پیدا خواهید کرد. اما در «الف‌هایم»، «هل‌هایم»، «موسپل‌هایم» و «نیفل‌‌هایم» نیز باید به دنبال آن‌ها بگردید. مطمئنا سفر کردن به دنیاهای مختلف بازی را بلدید بنابراین اگر آدرس دقیق آن‌ها در نقشه را داشته باشید، پیدا کردن Valkyrieها چندان سخت نخواهد بود.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید