آپدیت فصل ششم بازی For Honor منتشر شد

0
101

محتوای فصل ششم بازی شبیه‌ساز مبارزه‌ای یوبیسافت For Honor، هم اکنون بر روی هر سه پلتفرم اصلی در دسترس است.

جدیدترین محتوای افزوده شده به بازی به همراه این آپدیت یک نقشه‌ی جدید به نام Beachhead است. این نقشه‌ی جدید در اصل یک قلعه‌ی ساخته شده در دل کوهستان است که تنها راه دسترسی به آن برای تیم مهاجم، پیاده شدن از قایق در ساحل است. این موضوع باعث می‌شود که این قلعه یک موضع تدافعی عالی باشد.

همانند فصل قبل دو شخصیت بازی دچار تغییرات گشترده شده‌اند. این بار یوبیسافت به سراغ شخصیت‌های Peacekeeper و Orachi رفته است. تغییرات ایجاد شده در Orachi به بازی‌بازان کمک می‌کند ضدحمله‌های موفق‌تر و بیشتری داشته باشند و راحت‌تر به حمله بپردازند. تغییرات شخصیت Peacekeeper بیشتر بر روی تکنیک‌های کمتر استفاده شده‌ی این شخصیت تمرکز دارد.

از دیگر بهبودهای این آپدیت امکان استفاده از آیتم‌های Visual بر روی تمامی آیتم‌ها با کیفیت یکسان یا پایین‌تر است. به گفته‌ی یوبیسافت :

شما دیگر نیازی نیست یک آیتم را تنها به خاطر ظاهر آن نگهداری کنید. این تغییر به خاطر اعتراض بازی‌بازان به کمبود تعداد فضای نگهداری آیتم‌ها ایجاد شده است.

به مناسبت آغاز فصل ششم، یک چالش جدید با نام Rite of Champions تا تاریخ ۳۱ می در دسترس خواهد بود. این چالش که به صورت ۴ به ۴ انجام می‌شود به شما این شانس را می‌دهد که اسلحه‌ها و آیتم‌ها با کیفیتی را دریافت کنید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید