اجرای بازی Just Cause 4 روی سیستم میانرده

0
258
اجرای بازی Just Cause 4 روی سیستم میانرده : عملکرد این بازی به چه صورت خواهد بود؟
اجرای بازی Just Cause 4 روی سیستم میانرده : عملکرد این بازی به چه صورت خواهد بود؟

اجرای بازی Just Cause 4 روی سیستم میانرده : عملکرد این بازی به چه صورت خواهد بود؟

بازی Just Cause 4 تا حدود ۴ روز دیگر در لانچر Epic رایگان خواهد بود و اگر از کسانی هستید که علاقه‌مند  به انجام این بازی هستند پیشنهاد می‌کنیم تا هرچه زودتر این بازی را به کالکشن خود اضافه کنید.

اما عملکرد بازی Just Cause 4 بر روی سیستم میانرده به چه صورت خواهد بود؟ سبک Just Cause از همان ابتدای کار اکشن بود و با ساخت هر نسخه جو و هیجان بازی بیشتر و بیشتر می‌شد.

اما با ارائه هر نسخه، سیستم پیشنهادی برای اجرای این بازی نیز بالا و بالاتر می‌رفت تا آنجایی که برای اجرای نسخه چهارم این بازی نیاز است تا نگاهی دقیق به سخت افزار مورد نیاز داشته باشیم تا بتوانیم فریم ریت روان ۶۰ عددی  خود را بدست بیاوریم.

خیلی از کاربران دارای سیستم کامپیوتری با مشخصات بالا یا به نوعی پرچمدار نیستند و به همین دلیل تصور دقیقی از عملکرد این بازی بر روی سیستم خود نخواهند داشت. اما امروز اجرای بازی Just Cause 4 بر روی سیستم میانرده را برای شما آماده کرده‌ایم تا افرادی که سیستمی پایین‌تر از سیستم پیشنهادی این بازی را در اختیار دارند

بتوانند به طور کلی نگاهی به فریم ریت دریافتی داشته باشند.

بازی Just Cause چهار

 

برای این تست از پردازنده Intel I5 7400 در کنار کارت گرافیک GTX 1050Ti استفاده شده است. هر دو سخت افزار گفته شده درحال حاضر در بخش میانرده و حتی پایین رده قرار دارند و بهترین ترکیب برای تست این بازی بر روی هر سه کیفیت Low، Medium و High هستند.

به غیر از پردازنده و کارت گرافیک سیستم تست  امروز ما دارای ۱۶ گیگابایت رم چهار کاناله با سرعت ۲۱۳۳ مگاهرتز است. بازی Just Cause 4 به جای SSD اینبار بر روی هارد دیسک وسترن دیجیتال Blue نصب شده است.

خیلی از کاربرانی که سیستم میانرده دارند بجای استفاده از SSD برای نصب بازی، کل فضای اس اس دی خود را به ویندوز و برنامه‌های آن اختصاص داده‌اند و همین موضوع باعث شده است تا بازی‌ها جایی به جر HDD برای نصب  شدن نداشته باشند.

همیشه این موضوع را در نظر داشته باشید که می‌توانید با تغییر تنظیمات گرافیکی به بهترین فریم ریت خاص خود دست  پیدا کنید و همیشه با دیدن یک ویدیو تمام مشکلات و خوبی‌های یک بازی به نمایش گذاشته نمی‌شود.

اگر سیستم کامپیوتری شما مشخصات بالاتری نسبت به پردازنده I5 7400 و GTX 1050Ti دارد می‌توانید با تغییر تنظیمات بازی از روی Low بر روی Medium و تست آن مقدار فریم ریت خود را در بخش نظرات به مابقی کاربران  نیز اعلام کنید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید