از نسخه نینتندو سوییچ بازی Dragon Quest XI رونمایی شد

0
361
از نسخه نینتندو سوییچ بازی Dragon Quest XI رونمایی شد

در جریان رویداد Tokyo Game Show 2018 موسوم به TGS 2018 که در چیبای ژاپن در حال برگزاری است، یوجی هوری (Yuji Horii)، کارگردان سری بازی‌های Dragon Quest، از عنوان و لوگوی رسمی نسخه نینتندو سوییچ این سری با نام Dragon Quest XI S رونمایی کرد.

هوری و هوکوتو اوکاموتو (Hokuto Okamoto) تهیه کننده این مجموعه به این نکته اشاره کردند که حرف «S» حاضر در نام این بازی به موارد زیادی از جمله «Switch» و «Shaberu» (که صحبت کردن معنی می‌دهد) و «Seiyuu» (که صداپیشه معنا می‌شود) اشاره دارد.

البته گفته شده است که این حرف هیچ ارتباطی به کوچکی (Small) این بازی نخواهد داشت. به غیر از عنوان این بازی، شاهد انتشار هیچگونه تصویر یا تاریخ انتشار و حتی بازه زمانی عرضه برای Dragon Quest XI S نبودیم.

از انتهای همین خبر می‌توانید انیمیشن رونمایی از نام این بازی را مشاهده و در صورت تمایل آن را دریافت کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر از بازی Dragon Quest XI، پیشنهاد می‌کنیم نقد و بررسی منتشر شده از آن در وب‌سایت گیمفا، تحت عنوان «یازدهمین ماموریت موفق اژدها | نقد و بررسی Dragon Quest XI: Echoes of an Elusive Age» به قلم امیرمهدی نامجو را از این نشانی مطالعه کنید.

بازی Dragon Quest XI S در تاریخ نامشخصی برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه و منتشر خواهد شد.

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید