اسپل هایی که نیاز به تغییر دارند

0
678
اسپل هایی که نیاز به تغییر دارند
اسپل هایی که نیاز به تغییر دارند
فروشگاه اینترنتی سورنا
فروشگاه اینترنتی سورنا

اسپل هایی که نیاز به تغییر دارند

اسپل هایی که نیاز به تغییر دارند
اسپل هایی که نیاز به تغییر دارند

همه ی این اسپل ها از زمان Dota نیست و بعضی ها تغییر داشتند اما اسپل هایی هستند که واقعا نیاز به تغییر دارند.
سالی دیگر و مسابقات International دیگر گذشت و همه منتظر آپدیت و پتچ جدید هستیم که به عنوان patch 7.07 در چند روز دیگر ارائه خواهد شد. تا آن زمان باید هنوز Necro و Venom را در بازی های Unranked و Ranked مشاهده کنیم.

اما با توجه به منتظر ماندن بیش از حد برای این پتچ و بازی های زیادی که مشاهده کردیم میتوانیم عمیق تر به این پتچ جدید نگاه کنیم و تغییراتی که دوست داریم را ببینیم. نظراتی داریم در مورد ضعیف کردن و قوی کردن هیرو ها اما چگونه؟؟ زمان آنست که نگاهی به اسپل های هیرو ها بندازیم.
بعضی از هیرو ها هستند که یا انتخاب نمیشوند یا بسیار کم مورد توجه قرار میگیرند. شاید با تغییر در یکی از اسپل هایشان دوباره طرفداران Dota2 به آن ها توجه کنند. حال به چند هیرو میپردازیم و تغییر در اسپل هایشان :

۱) هیروی Naga Siren و اسپل Ensnare :

اسپل هایی که نیاز به تغییر دارند

نگاه کنید شاید این مسائلی که ما مطرح میکنیم به مذاق بعضی ها خوش نیاد ولی دلایل محکمی پشت آن هست. در حال حاضر هیروی Naga Siren جایگاهی عجیب و غیر عادی دارد و بیشتر در pos4 انتخاب میشود اما در حال حاضر حتی یکی از بهترین pos4 ها هم نمیتوان حساب کرد.

در یک زمانی این هیرو را به عنوان Core انتخاب میکردند اما بعد از ضعیف کردن های متوالی جایگاه این هیرو تغییر کرد. به همین دلیل تغییر در یک اسپل آن میتواند جایگاه این هیرو را با ثبات تر کند که یا این هیرو در نقش ساپرت موثر تر باشد یا اینکه در نقش Core موثر تر باشد.

اگر این هیرو بخواهد در نقش Core باشد نیاز به Split Push دارد و از میانه بازی دو ساپرت و هیروی Offlane باید هیروی Naga Siren را حمایت کنند و اگر این ۳ هیرو قدرت کشتن هیرو را نداشته باشند پس هیروی Naga نیازی به اسپل Ensnare ندارد.

تغییر دادن این اسپل به صورتی که به Split Push این هیرو کمک کند یا اسپلی باشد که این هیرو را در Team Fight کمک کند بسیار مفید می باشد. یا ساده تر میتوانیم بگوییم اسپلی که این هیرو زودتر به آیتم Radiance برسد میتواند این هیرو را قوی و ترسناک کند.

۲) هیروی Ogre Magi و اسپل Bloodlust :

اسپل هایی که نیاز به تغییر دارند

شاید هنوز یادتان باشد این هیرو در یک مقطعی جزو بیشترین انتخاب ها بود همراه با هیروی Jugernaut و Magnos که بسیار هم موثر بود ، اسپل Bloodlust و Empower که به هیروی Jugernaut میدادند. بعد از زمانی دیگر این سبک انتخاب نشد و از یادها رفت.

هیروی Ogre به یک ماشین تبدیل شده بود که فقط Bloodlust به هم تیمی ها میداد و منتظر میماند تا بقیه ی کارها را Core انجام بدهد به همین دلیل جذابیت این هیرو پایین آمد شاید اگر این اسپل را با Aghanim بتوانند تغییر بدهند دوباره هم به انتخاب ها برگردد هم جذابیت خود را بدست بیاورد.

۳) هیروی Spirit Breaker و اسپل Empowering Haste :

اسپل هایی که نیاز به تغییر دارند

این اسپل سرعت هیرو را بالا میبرد و با فعال کردن سرعت هیرو افزایش پیدا میکند و در کل سرعت هم تیمی ها را هم زیاد میکند. این هیرو در حال حاضر زیاد انتخاب میشود اما بدلیل این اسپل نیست بلکه به دلیل اسپل Charge و Bashاین هیرو است به همین دلیل میتوان این اسپل را به یک نوع Mask Madness تبدیل کنند که با فعال کردن به هیرو Attack Speed بدهد اما بطور مثال اسپل Bash را غیر فعال کند و در این حالت به بازیکن اجازه میدهد تصمیم بگیرد نیاز به Attack Speed دارد یا Bash که زیبایی Dota2 هم در همین تصمیم ها است.

۴) هیروی Gyrocopter و اسپل Flak Cannon :

اسپل هایی که نیاز به تغییر دارند

بیشتر هیرو ها اسپل هایشان و Talent هایشان با هم ارتباط دارند اما این هیرو اینطور نیست اگر شما Talent که این اجازه را به شما میدهد ۳Rocket بزنید را بگیرید با این اسپل هم خوانی ندارد به همین دلیل میتوان این اسپل را کلا تغییر داد و یک اسپل جدید به این هیرو بدهیم که مثلا سرعت هیرو را بالا ببرد و دمیج به هیرو های حریف بزند.

۵) هیروی Clinz و اسپل Death Pact :

اسپل هایی که نیاز به تغییر دارند

این اسپل واقعا قدرتمند است اما هیرو ها نیاز به اسپل هایی دارند که در هر زمان و در هر مکانی که درگیری تیمی شروع شد بتوانند از آن استفاده کنند و برای تیم و هم تیمی هایشان موثر باشند اما این اسپل بخواهیم واقع بین باشیم از آن دسته اسپل هاست که همیشه فعال کردن آن از یادمان میرود و در درگیری برای فعال کردن آن به زمان و مکان مشخصی نیاز داریم که این امکان در درگیری هایی که در چند ثانیه رخ میدهد غیر ممکن است میتوان این اسپل را تغییر داد و با فعال کردن آن Base state هیروی Clinz افزایش بیابد و قوی تر شود ، این میتواند جذاب باشد.

۶) هیروی Warlock و اسپل Upheaval :

اسپل هایی که نیاز به تغییر دارند

صادقانه آیا با این اسپل بازی را بردید؟؟ شما داستان هایی دارید که با استفاده از Blackhole هیروی Enigma توانسته اید بازی را برگردانید یا با استفاده از Omnislash هیروی Jugernaut توانسته اید بازی را به نفع خود برگردانید اما با اسپل Upheaval هیروی Warlock فکر نکنم این اتفاق بیفتد.

حتی زمان هایی شما اگر Attack به حریف بدهید تاثیر بیشتری دارد. میتوان این اسپل را تغییر داد و زمانی که به حریف بزنید دمیج به او وارد کند که بسیار هماهنگ با اسپل Fatal Bond و هیروی حریف را Slow نیز بکند. این میتواند تاثیر بیشتری از Upheaval داشته باشد پس مشکل حل شد:)

منبع redbull
اسپل هایی که نیاز به تغییر دارند اسپل هایی که نیاز به تغییر دارند اسپل هایی که نیاز به تغییر دارند اسپل هایی که نیاز به تغییر دارند اسپل هایی که نیاز به تغییر دارند اسپل هایی که نیاز به تغییر دارند اسپل هایی که نیاز به تغییر دارند اسپل هایی که نیاز به تغییر دارند
فروشگاه اینترنتی سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید