اطلاعاتی از بخش شخصی‌سازی بازی Fallout 76 منتشر شد

0
363
اطلاعاتی از بخش شخصی‌سازی بازی Fallout 76 منتشر شد

بازی Fallout 76 تا ده روز آینده به دست کاربران خواهد رسید و اکنون، اطلاعاتی از بخش شخصی‌سازی این اثر منتشر شده است.

بدون تردید در بازی‌های جدید امروزی، بخش شخصی‌سازی یکی از مهم‌ترین بخش‌ها به شمار می‌رود که تنوع و البته وجود گزینه‌ها و آیتم‌های مختلف، می‌تواند در آن بسیار تاثیرگذار باشد. حال شرکت بتسدا (Bethesda) یعنی سازنده‌ی بازی Fallout 76، سعی کرده تا یک بخش شخصی‌سازی غنی و پرجزئیات در این اثر وجود داشته باشد و به همین دلیل، اخیرا اطلاعات جدیدی را از آن منتشر کرده است.

در ابتدا می‌توانیم به آیتم‌های موجود در این بازی اشاره داشته باشیم. طبق گفته‌ی سازندگان، بازی Fallout 76 مثل دیگر بازی‌های جدید، از بخش پرداخت‌های درون برنامه‌ای پشتیبانی می‌کند و کاربران قادر خواهند بود با پرداخت مبلغ‌های معینی، به آیتم‌های متفاوتی دسترسی داشته باشند. اما این آیتم‌ها، به هیچ وجه در گیم‌پلی اصلی بازی و برتری کاربران نسبت به یکدیگر، تاثیر گذار نخواهد بود و صرفا جنبه‌ی تزئینی و ظاهری خواهند داشت.

آیتم‌های مختلف موجود در بازی Fallout 76، لباس‌های متفاوت با طرح‌های گوناگون، پوسته‌ی اسلحه‌ها و طرح‌های برروی آن‌ها، ایموت‌ها و دیگر لوازم مربوط به یک شخصیت را شامل می‌شود که می‌توانید تمامی آن‌ها را، از طریق فروشگاه مخصوص موجود در بازی یعنی Atomic Shop خریداری کنید. البته این فروشگاه، در خود گیم‌پلی بازی Fallout 76 فعالیت نخواهد داشت و برای دسترسی به آن، می‌بایست به منوی اصلی بازی مراجعه کنید زیرا یک بخش مجزا با ویژگی‌های متفاوت برای آن درنظر گرفته شده است. همچنین تمامی آیتم‌های موجود در این فروشگاه، با توجه به گذشت زمان تغییر خواهند کرد و از تنوع قابل قبولی برخوردار خواهند بود. همچنین با توجه به برگزاری رویدادهای مختلف در دنیای واقعی، آیتم‌هایی با محوریت همین رویدادها در بخش فروشگاه، قابل خریداری خواهند بود.

تصویری از این فروشگاه:

در ادامه مشخص شد که پول رایج درون بازی که برای خریداری از فروشگاه Atomic Shop باید از آن‌ها استفاده کرد، اتم‌ها خواهد بود که می‌توانید با انجام کارهای مختلفی در بازی، آن‌ها را به دست آورید. برای مثال، ماموریت‌های داستانی یا فرعی موجود، می‌تواند میزان اتم‌های قابل توجه‌ای را به شما ارائه دهد. از سویی دیگر، چالش‌های مختلفی به طور هفتگی یا ماهانه که از تنوع خوبی برخوردار هستند، در بازی در دسترس کاربران قرار می‌گیرند تا با تکمیل آن‌ها، بتوانید اتم‌ها را به دست آورید.

از دیگر ویژگی‌های کلیدی بازی Fallout 76 در رابطه با این موضوع، می‌توان به این نکته اشاره کرد که اگر شما آیتمی را خریداری کنید، این آیتم در کل حساب شما به اشتراک گذاشته می‌شود و اگر بعدا دوباره قصد ساخت شخصیتی جدید را داشته باشید، این آیتم‌ها به طور رایگان و مثل قبل، برای شخصیت جدید در دسترس قرار می‌گیرند. در ادامه چالش‌هایی که در اختیار شما قرار می‌گیرند، مربوط به کل حساب کاربری خواهد بود و با این روش، از تقلب بازیکنان جلوگیری می‌شود. در واقع کاربران قادر نخواهند بود تا با شخصیت‌های تازه ساخته شده، به تکمیل ماموریت‌های تازه و ابتدایی بپردازند و اتم‌های زیادی را برای خود جمع‌آوری کنند.

در ادامه اعلام شد که کاربرانی که در نسخه‌ی بتا بازی Fallout 76 شرکت کردند و اتم‌های مختلفی را جمع‌آوری کردند، می‌توانند این اتم‌ها را به نسخه‌ی اصلی بازی منتقل کرده و از همان مقدار به ادامه‌ی بازی بپردازند. در واقع مشخص نیست که پول واقعی موجود در دستان کاربران، در فروشگاه Atomic Shop چه علمکردی خواهد داشت و هنوز چگونگی وحود سیستم تبدیل پول واقعی به پول درون بازی نامشخص است.

بازی Fallout 76 در تاریخ ۲۳ ابان ماه سال ۱۳۹۷ (۱۴ نوامبر سال ۲۰۱۸) به طور رسمی برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. قبل‌تر بتسدا اعلام کرد که عرضه‌ی این بازی برای کنسول نینتندو سوییچ، غیرممکن خواهد بود.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید