اطلاعات و جزئیاتی از نسخه‌ی بتای بازی Red Dead Online

0
393
اطلاعات و جزئیاتی از نسخه‌ی بتای بازی Red Dead Online

سرانجام انتظارها به سر رسید و بازی  Red Dead Redemption 2 هفته‌ی گذشته برای کنسول‌های نسل هشتم منتشر شد. حال با انتشار این بازی‌، تمام نگاه‌ها به سمت راک‌استار است تا بخش آنلاین این بازی را نیز عرضه کند. با ما همراه باشید تا جزئیات بیشتری در رابطه با Red Dead online را با شما به اشتراک بگذاریم.

همان‌طور که می‌دانید بازی  Red Dead Redemption 2 به مانند ساخته‌ی قبلی راک استار یعنی GTA 5 دارای بخش آنلاین خواهد بود که Red Dead Online نام دارد. شاید هنوز بازی  Red Dead Redemption 2 را به اتمام نرسانده و یا هنوز موفق به تجربه‌ی آن نشده باشید اما مسلما تا به حال اطلاعات زیادی از این بازی به دست آورده‌اید. شاید با خود گمان می‌کنید بازی  Red Dead Redemption 2 دارای بخش داستانی غنی است که می‌توانید ساعت‌ها در دنیای جهان آزاد و زیبای آن به گشت و گذار بپردازید پس دقیقا چرا باید نسبت به بخش آنلاین این بازی هیجان زده باشید؟ بتای Red Dead Online طی هفته‌های آینده در دسترس قرار می گیرد و شاید بتوانیم سوالات خود را پیدا کنیم.

مطمئنا انتظار داشتید تا بخش آنلاین نیز هم‌زمان با انتشار بازی در دسترس قرار گیرد اما راک‌استار می‌خواهد تا شما ابتدا بخش داستانی بازی را تجربه کرده و سپس به سراغ بخش چند نفره‌ی آن بروید. راک‌استار با GTA Online ثابت کرده است که در ساخت بخش چند نفره و یک تجربه‌ی آنلاین سرگرم کننده مهارت بسیاری دارد. از این روی به شدت مشتاقیم تا Red Dead Online را تجربه کنیم.

زمان انتشار Red Dead Online

  • پلتفرم‌های مقصد: پلی‌استیشن ۴ یا اکس باکس وان
  • زمان انتشار: نسخه‌ی بتا در ماه نوامبر و نسخه‌ی کامل نیز احتمالا اوایل ۲۰۱۹ در دسترس خواهد بود.

راک‌استار هشدار داده که ممکن است بازی Red Dead Online در هنگام انتشار باگ‌های فراوانی داشته باشد اما این شرکت سعی دارد تا به بهینه سازیو رفع مشکلات آن بپردازد. بنابراین در نسخه‌ی بتا برای اولین بار بخش آنلاین بازی را تجربه خواهیم کرد.

چه کسانی به نسخه‌ی بتا دسترسی خواهند داشت؟

تمام کاربرانی که بازی Red Dead Redemption 2 را برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ یا اکس باکس وان خریداری کرده باشند، می‌توانند نسخه‌ی بتای بازی را تجربه کنند.

احتما مدت زمان کوتاهی پس از بتا، بخش آنلاین به صورت کامل در دسترس قرار خواهد گرفت بنابرانی انتظار می‌رود بتوانیم Red Dead Online را در ماه دسامبر و یا اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی به صورت کامل تجربه کنیم.

انتظار می‌رود بخش آنلاین ویژگی‌های دلخواهی را به همراه داشته باشد. به طور مثال قابلیت شخصی سازی شخصیت‌ ها بازی یکی از این موارد است؛ درست به مانند آن‌چه در GTA Online مشاهده کردیم. به علاوه بسته‌ی الحاقی Undead Nightmare نسخه‌ی اول نیز بسیار تجربه‌ی خوبی بود و راک‌استار ثابت کرد دست روی هرچیزی که بگذارد، می‌تواند از آن یک شاهکار خلق کند. بنابراین شاید دور از انتظار نباشد شاهد زامبی‌ها در دنیای غرب وحشی باشیم. همچنین قابلیت بازی میان پلتفرمی نیز ویژگی است که مطمئنا به شدت بازی‌بازان خواهان آن هستند و با توجه به اینکه سونی نیز از مواضع خود کوتاه آمده است، شاید در نهایت بازی‌بازان کنسول‌های نسل هشتمی بتوانند به تجربه‌ی بخش آنلاین بازی با یکدیگر بپردازند.

البته این موارد ذکر تنها در حد حدس و گمان است و مطمئنا با تجربه‌ی بتای بازی Red Dead Redemption 2 اطلاعات بیشتری می‌توانیم به دست آوریم.

بازی Red Dead Redemption 2 هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان در دسترس قرار دارد

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید