انتشار بروزرسانی جدید بازی Assassin’s Creed Origins با موضوع Final Fantasy XV

0
96
کانال تلگرام سورنا

انتشار بروزرسانی جدید بازی Assassin’s Creed Origins با موضوع Final Fantasy XV

به تازگی بروزرسانی جدیدی برای بازی Assassin’s Creed Origins با موضوع عنوان Final Fantasy XV منتشر شده است که جزئیات آن را می‌توانید در ادامه مطالعه کنید.

انتشار بروزرسانی جدید بازی Assassin’s Creed Origins با موضوع Final Fantasy XV
انتشار بروزرسانی جدید بازی Assassin’s Creed Origins با موضوع Final Fantasy XV

اگر به یاد داشته باشید، در تابستان گذشته و در ماه شهریور، رویدادی برای بازی Final Fantasy XV با نام Assasin’s Festival برگزار گردید که حال و هوای بازی سری بازی Assassin’s Creed را به این عنوان منتقل می‌کرد و مکانیک‌ها و ابزار های جدیدی با محوریت بازی Assassin’s Creed به این عنوان اضافه شدند.

همچنین تعدادی آیتم جدید و پوشش‌ها و لباس‌های مختلف برای این رویداد تدارک دیده شد که بازیکنان در عنوان Final Fantasy XV، می‌توانستند از آن استفاده کنند. این رویداد همچنان درحال برگزاری است و تا تاریخ ۳۱ ژانویه مصادف با ۱۱ بهمن ماه، بازیکنان مهلت دارند از آن استفاده کنند.

حال در میان برگزاری این رویداد متفاوت، این‌بار نوبت انتشار بروزرسانی جدیدی برای بازی Assassin’s Creed Origins است تا حال و هوای بازی Final Fantasy XV به آن منتقل شود و محتویات جدیدی در دسترس بازیکنان این عنوان قرار گیرد. این بروزرسانی جدید، آیتم‌ها، لباس‌ها و ماموریت‌های جدیدی را با محوریت بازی Final Fantasy XV در دسترس کاربران Assassin’s Creed Origins می‌دهد.

به عنوان مثال، یکی از این ماموریت‌ها A Gift from the Gods نام دارد و در صورتی که بازیکنان بتوانند این ماموریت را با موفقیت به اتمام برسانند، می‌توانند به آیتم‌های Legendary (افسانه‌ای) بازی Final Fantasy XV مثل زره Ziedrich و شمشیر قدرتمند Ultima Blade در بازی Assassin’s Creed Origins دسترسی پیدا کنند.

همچنین اتمام این ماموریت جدید، یک هدیه بسیار ویژه و عجیب را هم با خود همراه دارد. در صورتی که شما بتوانید این مرحله از بازی را پیشت سر بگذارید، به یک موجود جدید با نام Kweh دست پیدا می‌کنید که انگار ترکیبی از شتر و موجود Chocobo است. Chocobo یکی از پرنده‌های افسانه ای سری بازی Final Fantasy است.

از دیگر اخبار جدید بازی Assassin’s Creed Origins، می‌توان به انتشار یک بروزرسانی جدید برای این عنوان در چند روز گذشته اشاره کرد که حالت Horde را به بازی ‌اضافه می‌کرد و بازیکنان می‌توانستند در جریان این حالت، با موج های مختلفی از دشمنان رو به رو شوند که با شکست دادن و پشت سر گذاشتن این موج‌ها، موج بعدی تعداد دشمن بیشتر و قدرتمند‌تری را با خود همراه داشت.

همچنین درجه سختی جدید Nightmare در این بروزرسانی به بازی افزوده گردید که هر کدام از بازیکنان می‌توانند مشکل بزرگی برای شخصیت اصلی بازی ایجاد کنند. زیرا قدرت حملات و ضربه‌های آن‌ها و همچنین قدرت دفاعی آنان بسیار پیشرفت داشته است. این بروزرسانی همچنین برخی از مشکلات بارگزاری بافت‌های گرافیکی مختلف این بازی را حل می‌کند.

منبع : سایت گیمفا

کانال رسمی گیمنت سورنا

انتشار بروزرسانی جدید بازی انتشار بروزرسانی جدید بازی انتشار بروزرسانی جدید بازی انتشار بروزرسانی جدید بازی انتشار بروزرسانی جدید بازی انتشار بروزرسانی جدید بازی 
کانال تلگرام سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید