انتشار Dark Souls Remastered برای نینتندو سوییچ بیش از یک سال زمان برده است

0
338
انتشار Dark Souls Remastered برای نینتندو سوییچ بیش از یک سال زمان برده است

به گفته‌ی سازندگان، انتشار بازی جذاب Dark Souls Remastered برای نینتندو سوییچ در مقایسه با سایر پلتفرم‌ها زمان بیشتری برده است.

در حالی که نسخه‌ی بازسازی شده‌یلوکاس کودر (Lukas Codr) حدود ۶ ماه پیش برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه شده بود، اما عرضه‌ی این بازی توسط سازندگان برای کنسول نینتندو سوییچ با تاخیر نسبتا طولانی همراه بود. سرانجام در ماه گذشته شاهد انتشار این بازی برای این کنسول بودیم.

در همین راستا مصاحبه‌ای با لوکاس کودر (Lukas Codr)، از اعضای تیم سازنده‌ی این بازی انجام شد و وی در این باره توضیحاتی ارائه داده است:

بسیاری از افراد و علاقه‌مندان به این بازی از ما در مورد تاخیر در انتشار Dark Souls Remastered سوالاتی را پرسیدند. انتشار این نسخه برای نینتندو سوییچ بیش از یک سال زمان ما را گرفت زیرا ما مجبور بودیم که آن را با بهترین کیفیت عرضه کنیم تا دارندگان نینتندو سوییچ از آن لذت ببرند. همچنین ما زمان زیادی را صرف بهینه‌سازی و رفع برخی مشکلات این نسخه کردیم. تیم سازنده در مورد نحوه‌ی بازی برروی نینتندو سوییچ نظرات و ایده‌های متفاوتی داشت که در نهایت توانستیم به نتیجه‌ی دلخواه دست پیدا کنیم.

همان‌طور که در بالا اشاره شد، بازی پرطرفدار Dark Souls Remastered هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ در دسترس قرار دارد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید