اواخر امروز نسخه‌ی دمو Forza Horizon 4 منتشر خواهد شد

0
393
اواخر امروز نسخه‌ی دمو Forza Horizon 4 منتشر خواهد شد

به تازگی شرکت مایکروسافت (Microsoft) و استودیو پلی‌گراند گیمز (Playground Games) با انتشار پیامی از طریق فروشگاه ویندوز مایکروسافت از انتشار نسخه‌ی دمو Forza Horizon 4 در اواخر امروز خبر دادند.

نسخه‌ی دمو Forza Horizon 4 اواخر امروز چهارشنبه ۲۱ شهریور ماه ۱۳۹۷ (۱۲ سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی) در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. متاسفانه هنوز اطلاعاتی از محتوای این نسخه‌ی دمو در دسترس نیست اما مطمئنا این نسخه به نمایش برخی از ویژگی‌های کلیدی بازی نهایی خواهد پرداخت.

بازی Forza Horizon 4 از آب و هوایی پویا بهره خواهد برد که بنابر گفته سازندگان، این ویژگی باعث تغییر تمام ویژگی‌های گیم‌پلی خواهد شد و تجربه‌ای منحصر به فرد برای بازی‌بازان به ارمغان خواهد آورد. بازی‌بازان می‌توانند به صورت تک‌نفره یا چند‌نفره به کاوش در مناظر چشم‌نواز بریتانیا بپردازند. در این عنوان جهان باز، شما به بیش از ۴۵۰ اتومبیل دسترسی داربد که گزینه‌های بیاری برای شخصی‌سازی بخش‌های مختلف در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

نسخه‌ی دمو Forza Horizon 4 دیدی کلی از نحوه عملکرد بازی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی به طرفداران خواهد داد. همچنین این نسخه به استودیو پلی‌گراند گیمز کمک می‌کند تا با بهینه‌سازی بخش‌های مختلف، تجربه‌ای لذت بخش از سبک اتومبیل‌رانی در اختیار طرفداران قرار دهد. با توجه به سابقه استودیو در عرضه Forza Horizon 3 برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی، انتظار می‌رود که با عنوانی کاملا بهینه رو به رو باشیم.

بازی Forza Horizon 4 در تاریخ سه شنبه ۱۰ مهر ماه ۱۳۹۷ (۲ اکتبر ۲۰۱۸ میلادی) برای پلتفرم‌های اکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ عرضه خواهد شد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید