اولین تریلر از NG حس وحشت را به شما منتقل می‌کند

0
51
اولین تریلر از NG حس وحشت را به شما منتقل می‌کند

اخیرا تریلری جدید از یک عنوان رمان بصری منتشر شده که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید.

بازی‌بازانی که آماده‌اند تا حس وحشت واقعی را تجربه کنند، می‌توانند تریلر جدیدی که از عنوان NG که یکی از بزرگ‌ترین عناوین پلی‌استیشن ویتا است را تماشا کنند. این بازی بر روی کنسول دستی کوچک سونی که از تاریخ ۲۲ شهریور ماه (سیزدهم سپتامبر ۲۰۱۸ میلادی) دیگر تولید نخواهد شد، عرضه می‌شود. این تریلر جدید در واقع برای اولین بار بخش‌هایی از گیم پلی این بازی را به نمایش در می‌آورد که کسانی که بازی قبلی یعنی Death Mark را تجربه کرده باشند، با حس و حال آن احساس آشنایی خواهند داشت.

عنوان NG که در سال ۱۹۹۹ در یکی از حلبی آبادهای ژاپن جریان دارد، حس و حال اساطیری و قهرمانانه زیادی به این بازی بخشیده که به خوبی در تریلر آن به نمایش در آمده است. اما به جز زبانی که در تریلر کوتاه این بازی به کار رفته که شاید تنها سدی باشد که بین ما و این بازی قرار گرفته، استایل و حس و حال این بازی از نکات مثبتی است که به خوبی می‌تواند ما را جذب خود کند تا این بازی را همیشه به خاطر خود بسپاریم و از آن به عنوان یکی از بازی‌های مورد انتظار خود یاد کنیم.

بازی قبلی که ترجمه و برگردان آن از زبان ژاپنی Death Mark نام می‌گرفت، بازی‌باز و شخصیت همراه او را به جست و جو و کاوش برای یافتن راز و رمزهایی که پشت یک ماجرای مرموز قرار گرفته وادار می‌کرد که در این مسیر بازی‌باز با قتل‌های مرموز زیادی رو به رو می‌شد که باید برای حل آن‌ها اقدام می‌کرد. انتظار می‌رود که NG برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و ویتا و همچنین نینتندو سوییچ عرضه شود.

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید