اولین تریلر گیم‌پلی بازی Yakuza 4 Remaster منتشر شد

0
403
اولین تریلر گیم‌پلی بازی Yakuza 4 Remaster منتشر شد

به تازگی اولین تریلر گیم‌پلی بازی Yakuza 4 Remaster منتشر شده است که شخصیت‌های آن و همچنین مبارزات دیوانه‌ وار سری را برروی پلی‌استیشن ۴ به نمایش می‌گذارد. البته برخی از بهبود‌های گرافیکی را نیز می‌توانیم در این ویدئو مشاهده کنیم.

متاسفانه در حال حاضر تاریخ انتشار نسخه‌ی غربی بازی مشخص نشده است اما این عنوان در تاریخ (۱۷ ژانویه ۲۰۱۸ میلادی) در کشور ژاپن منتشر خواهد شد.

سری Yakuaza توانسته است تا به موفقیت نسبتاً خوبی در سطح جهان دست پیدا کند. طبق آخرین آمار ارائه شده در ماه دسامبر ۲۰۱۶، نه میلیون نسخه از این مجموعه‌ در سطح جهان عرضه شده و همچنین بازی Yakuza 6: The Song of Life نیز عملکرد بسیار خوبی را در خارج از کشور ژاپن به نمایش گذاشته اس

ت.

در نظر داشته باشید که Yakuza 4 Remaster دقیقاً همان عنوانی نخواهد بود که برروی پلی‌استیشن ۳ تجربه کردید. Hiroki Narimiya که وظیفه‌ی ایفای نقش شخصیت Masayoshi Tanimura را در نسخه‌ی اصلی برعهده داشت، حالا کنار رفته و جای خود را به Toshiki Masuda داده است. البته احتملاً شاهد تغییرات دیگری نیز خواهیم بود اما شرکت سگا در حال حاضر پیرامون این موضوع صحبتی نکرده است.

نمایشگر ویدیو

۰۰:۳۵
۰۴:۵۶

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید