اپیک ۱۰۰ میلیون دلار برای جوایز اولین سال رقابت‌های فورتنایت در نظر گرفته است

0
239
اپیک ۱۰۰ میلیون دلار برای جوایز اولین سال رقابت‌های فورتنایت در نظر گرفته است
اپیک ۱۰۰ میلیون دلار برای جوایز اولین سال رقابت‌های فورتنایت در نظر گرفته است

اپیک امروز اعلام کرد که قصد دارد تا اولین سال تورنمنت‌های بازی فورتنایت را با ۱۰۰ میلیون دلار بودجه‌ی جایزه‌ی نقدی آغاز کند.

این بودجه‌ی ۱۰۰ میلیون دلاری قرار است برای مسابقات مختلف این بازی که در سال‌های ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ برگزار می‌شوند استفاده شود. این شرکت هنوز مشخص نکرد که این فصل از بازی‌های رقابتی فورتنایت چه زمانی برگزار خواهد شد، اما ماه گذشته اعلام کرده بود که قصد دارد در جریان E3 2018 یک تورنمنت ۱۰۰ نفری به نام Fortnite Party Royale را آغاز کند.

اپیک اطلاعات بیشتری درباره‌ی تورنمنت‌ها و یا اشکال مختالف آن نداد است، اما اشاره کرده است که به برای به دست آوردن ایده‌ی این مسابقات می‌خواهد خارج از چهارچوب مسابقات ورزشی الکترونیک سنتی فکر کند.

اپیک گفته است:

به دنبال بازی رقابتی هستیم اما راه‌کارمان متفاوت خواهد بود. ما می‌خواهیم که فراگیر‌تر باشیم و تمرکزمان را روی لذت تماشا و بازی‌کردن بازی بگذاریم.

بنا بر این گفته‌ها به نظر می‌رسد که اپیک می‌خواهد تلاش کند تا فاصله‌ی میان بازیکنان حرفه‌ای فورتنایت و خیل عظیم مخاطبان این بازی که از خود بازی و تماشای بازی‌کردن شخصیت‌های محبوبشان در توییچ لذت می‌برند را کاهش دهد. این کار البته چندان با تورنمنت‌هایی که برخی از کاربران راه‌اندازی کرده‌اند متفاوت نیست. برای مثال رقابت روز جمعه‌ی UMG برخی از پرطرفدارترین ستارگان یوتیوب و توییچ بازی فورتنایت را در یک رقابت شرکت می‌دهد تا ببینند کدام تیم می‌تواند بیشترین تعداد کشته را داشته باشد.

پیش‌تر در خبری خوانده بودیم که بلیزینسکی معتقد است اپیک درحال استخدام کردن افراد اوست:

مشخص نیست چه تعدادی از اعضای تیم بلیزینسکی به مقصد اپیک این استودیو را ترک کرده‌اند، اما ظاهرا این تعداد برای کلیف بی به حدی بوده که حاضر شده این دعوا را علنی کند.

در واکنش به این اظهارات اپیک سکوت کرده اما یکی از همین افراد تازه ملحق شده به سازندگان بازی Fortnite اظهارات بلیزینسکی را با تمام احترام «دردآور» خوانده و یادآور شده که آن‌ها قبل از هر چیز و مهم‌تر از همه «انسان» هستند.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید