ایسوس پاور قدرتمند ROG THOR 1200W Platinumرا معرفی کرد

0
412
ایسوس پاور قدرتمند ROG THOR 1200W Platinumرا معرفی کرد
کانال تلگرام سورنا
کانال تلگرام سورنا

به طور حتم بارها شاهد عرضه پاور های تقلبی برند ایسوس در بازار بوده اید؛ اما در کامپیوتکس ۲۰۱۸ این شرکت برای نخستین بار به سمت منابع تغذیه حرفه ای حرکت می کند… ایسوس برند ROG را به سخت افزارهای دیگر از جمله منابع تغذیه گسترش داده است. این شرکت تایوانی ضمن غوغا در کنفرانس ROG، سخت افزارهای جدیدی را در غرفه خود به نمایش می گذارد.

نخستین منبع تغذیه ASUS ROG با نام دقیق ROG THOR وارد حوزه PSU های حرفه ای شد. ROG THOR یک منبع تغذیه قدرتمند با توان ۱۲۰۰ وات است که با استاندارد ۸۰Plus Platinum، در زمره مدل های پرچمدار قرار می گیرد. این محصول به صورت کامل ماژولار طراحی شده است که مدیریت کابل کشی را ساده می سازد.

ASUS ROG THOR 1200W Platinum دارای یک نمایشگر OLED است که اطلاعات حیاتی منبع تغذیه را گزارش می دهد. سیستم خنک کننده به فناوری IP5X به منظور عدم جذب گرد و غبار مجهز شده است. نشان زیبای ROG به همراه دیودهای LED RGB بر روی بدنه به چشم می خورند. در پشت دستگاه یک کلید فیزیکی تعبیه شده است که می تواند وضعیت کاهش نویز صوتی یا ۰ دسی بل را غیر فعال نماید. در نهایت می توان به پشتیبانی از فناوری Aura Sync RGB در این محصول اشاره کرد.

کانال تلگرام سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید