بازار داغ فروش کارت گرافیک‌های RTX 30 ارزان و کار کرده در چین

0
133
بازار داغ فروش کارت گرافیک‌های RTX 30
بازار داغ فروش کارت گرافیک‌های RTX 30
فروشگاه اینترنتی سورنا
فروشگاه اینترنتی سورنا

بازار داغ فروش کارت گرافیک‌های RTX 30 ارزان و کار کرده در چین ; ماینرها باز هم به دنبال منابع شخصی خود هستند

گیمرها مطمئناً از شنیدن اینکه کارت گرافیک‌های سری RTX 30 اکنون با قیمت‌ بسیار خوبی برای فروش در دسترس هستند، بسیار خوشحال می‌شوند. البته، باید توجه داشته باشید اکثر این کارت‌ها در موج اول ارزانی جزو محصولات کار کرده (ماین شده) به حساب می‌آیند و باید در خرید آن‌ها کمی محتاطانه عمل کرد.

بازار داغ فروش کارت گرافیک‌های RTX 30 ارزان
بازار داغ فروش کارت گرافیک‌های RTX 30 ارزان

به دنبال ممنوعیت استخراج رمز ارز در کشور چین، طی یک ماه گذشته بسیاری از ماینرها مجبور شدند مزارع خود را از منطقه سیچوان به جایی دیگری منتقل کرده یا در صورت عدم امکان چنین کاری، مجبور شدند تجهیزات خود را به فروش برسانند. حدوداً دو ماه از شروع کاهش قیمت کارت گرافیک‌ها می‌گذرد و به همین دلیل، این دسته از ماینرها برای اینکه بتوانند پول بیشتری پس‌انداز کنند، باید هر چه سریع‌تر به فروش کارت گرافیک‌های خود بپردازند.

چوب حراج به کارت گرافیک‌های RTX 30 کار کرده

حراج تعداد انبوهی از کارت گرافیک‌های RTX 30 ماین شده با قیمت مناسب!
حراج تعداد انبوهی از کارت گرافیک‌های RTX 30 ماین شده با قیمت مناسب!

وب سایت Theblockcrypto چند نمونه از کارت گرافیک‌های RTX 30 که با قیمت مناسب در بازار چین با قیمت مناسب به فروش می‌رسند را گردآوری کرده است. طبق تصاویر ارسالی، در این حراجی تعداد زیادی از کارت گرافیک‌های RTX 3060 در محدوده قیمتی ۲۲۰۰ یوآن تا ۲۸۹۹ یوآن (بترتیب معادل ۳۳۶ و ۴۵۰ دلار) مشاهده شد.

طبق گفته وب سایت مذکور، فروشندگان به دلیل استقبال خریداران از این کارت‌، قیمت آن را به ۱۷۶۰ یوآن (۲۷۰ دلار) کاهش داده‌اند.

همچنین، فروشنده دیگری تمام لپ تاپ‌های گیمینگ مجهز به کارت گرافیک‌های RTX 30 خود را که فقط از آن برای ماینینگ استفاده کرده بود، برای فروش در دسترس گذاشته است. به عنوان مثال، یک لپ تاپ گیمینگ مجهز به کارت گرافیک RTX 3060 را می‌توان در محدوده قیمتی ۱۰۰۰ دلار پیدا کرد. از طرفی، با توجه به افزایش ظرفیت تولید کارت گرافیک‌های RTX 3060 باعث شد تا غیر از چین، در کشور آلمان نیز کاهش قابل توجه قیمت کارت گرافیک (نو) را شاهد باشیم.

در زمان خرید چنین کارت‌هایی احتیاط کنید

به دنبال محدودیت‌های بیشتر دولت چین برای استخراج رمزارز، ماینرها سعی دارند تمام تجهزات خود را هر چه سریع‌تر به فروش برسانند.
به دنبال محدودیت‌های بیشتر دولت چین برای استخراج رمزارز، ماینرها سعی دارند تمام تجهزات خود را هر چه سریع‌تر به فروش برسانند.

خرید کارت گرافیک دست دوم در این روزها برای گیمرها می‌تواند مانند یک قمار باشد، از طرفی می‌توان با قیمت ارزان‌تر به این محصولات دست یافت، اما از سوی دیگر به دلیل اینکه از این کارت‌ها برای عملیات ماینینگ استفاده شده است احتمال دارد طول عمر آن‌ها چندان طولانی نباشد.

بسیاری از ماینرها اکنون سعی می‌کنند کارت‌های خود را هر چه سریع‌تر و قبل از کاهش قیمت کارت گرافیک‌ها به فروش برسانند تا از این طریق متضرر نشوند.

همانطور که اشاره شد، ماینرها از کارت‌هایی که هم‌اکنون در حراجی مشاهده می‌شود برای عملیات استخراج رمزارز استفاده کرده‌اند و به دلیل استفاده طولانی مدت و بیش از حد معمول، خریداران چنین کارت‌هایی ممکن است در آینده با مشکلات مختلفی نظیر خرابی یا کاهش عملکرد کارت گرافیک مواجه شوند. بنابراین، توصیه می‌شود گیمرها در زمان خرید این محصولات محتاطانه عمل کرده و باید به مواردی نظیر مواردی نظیر گارانتی، بسته بندی و غیره توجه نمایند.

فروش کارت گرافیک‌های RTX 30

 منبع

Videocardz

فروشگاه اینترنتی سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید