بازسازی Killer7 برای پی‌سی معرفی شد؛ انتشار در پاییز ۲۰۱۸

0
425
بازسازی Killer7 برای پی‌سی معرفی شد؛ انتشار در پاییز ۲۰۱۸
بازسازی Killer7 برای پی‌سی معرفی شد؛ انتشار در پاییز ۲۰۱۸

بازی اکشن کالت Killer7 آقای گوییچی سودا ملقب به سودا ۵۱ و خالق «زریدنت اویل» آقای شینجی میکامی، قرار است برای پی‌سی بازسازی شود. بازسازی Killer7 برای پی‌سی در حالی منتشر می‌شود که سیزده سال از انتشار آن برای اولین بار می‌گذرد.

استودیوی Grasshopper Manufacture در جریان رویداد گرامی‌داشت بیستمین سالگرد تاسیسش، این خبر را اعلام کرد. ریمستر بازی Killer7 برای پی‌سی قرار است در پاییز سال ۲۰۱۸ میلادی عرضه شود.

Killer7 از بعد داستانی در زمره برترین‌های این صنعت قرار می‌گیرد، اما روایت آن قطعا برای بسیاری از بازیکنان مجهول خواهد بود. نقطه قوت این بخش اما از مجهول بودن آن نشات می‌گیرد. روایت داستان در چهارچوبی متفاوت صورت گرفته و به علت پیچیده بودن این فاکتور در Killer7، اتکا به دیالوگ و نامه‌های جمع‌آوری‌شده تضمین‌کننده درک کامل از شالوده داستان نخواهد بود و ناپدید شدن برخی از شخصیت‌های در حال گفتگو نیز مخاطب را به فکر فرو می‌برد. در Killer7 نمی‌توان به طور کامل از حقیقی بودن برخی شخصیت‌ها اطمینان حاصل کرد و در این میان تنها برداشت شخصی مخاطب است که داستان را شکل می‌دهد.

در کنار خبر رونمایی از بازسازی Killer7 برای پی‌سی یک تریلر کوتاه از این ریمستر نیز منتشر شد که معرفی کوتاهی برای شخصیت‌های حاضر در این بازی فراهم می‌کند. با توجه به این‌که کپکام در سال ۲۰۰۵ وظیفه‌ی انتشار این بازی را بر عهده داشته، در حال حاضر نیز حقوق این بازی را در اختیار دارد.

نقد بازی Killer7 را می‌توانید در بخش «فلش بک» گیم‌نیوز بخوانید. سینا حسینی در این نقد بازی تلاش کرده به همه‌ی جنبه‌های بازی از داستان تا گیم‌پلی و پرداخت متفاوت بازی اشاره کرده و در نهایت موفق می‌شود دلایل متقاعد کننده‌ای برای توضیح ماندگار شدن و شاهکار بودن این بازی بیان کند.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید