بازی نوستالژی Resident Evil 2 باز هم منتشر می گردد!؟

0
427
بازی نوستالژی Resident Evil 2 باز هم منتشر می گردد!؟
بازی نوستالژی Resident Evil 2 باز هم منتشر می گردد!؟

اگر از گیمرهای دهه ۶۰ و ۵۰ خورشیدی باشید، به طور حتم بازی Resident Evil 2 را تجربه کرده اید؛ در زمانی که عناوین بازی ها نه چندان زیاد بوده و انجام یک بازی ژانر “وحشت” آن هم از نوع سخت، بسیار هیجان انگیز بود! از جستجو در شهر راکن سیتی تا برخورد با موجودات عجیب و وحشتناک…در سال ۱۹۹۸ این بازی برای کنسول پلی استیشن بسیار پر طرفدار شده و تا به امروز ۷ نسخه از این بازی منتشر شده است.

و اما خبر خوشی که از سوی Capcom ناشر و توسعه دهنده این بازی منتشر شده است، حاکی از آن است که بازی Resident Evil 2 تا پایان سال ۲۰۱۸ میلادی، با تغییراتی عمده اما حفظ ویژگی و خاطرات قدیمی، بازنشر خواهد شد. این بازی که دیگر می تواند به نام Resident Evil 2 Remake شناخته شود، دارای ویژگی های نسخه اصلی بوده و در دقت ۴K نیز قابل اجرا است. نسخه ۴K این بازی با فرکانس ۶۰ هرتز بر روی کنسول بازی PS4 Pro از سونی ارائه خواهد شد. به واقع هدف اصلی Capcom از ارائه یک بازی خاطره انگیز، اجرا بر روی کنسول پلی استیشن ۴ است.

درجه سختی این بازی مانند Resident Evil 7 است. برخی بخش و صحنه های نمادین، همچنان جایگاه خود را حفظ کرده و بد نیست بدانید که ظاهر شخصیت ها نیز بدون تغییر، تنها از نظر گرافیکی مقداری تقویت شده است. همچنین Capcom سناریوهای جدیدی را به آن اضافه خواهد کرد. زاویه دید گیم، بر اساس معیار سوم شخص است که تا پیش از این نیز در عناوین دیگر اویل آن را مشاهده کرده ایم. خب ظاهرا زمان تجربه یک بازی نوستالژی فراهم شده است!

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید