بازی Anthem اوایل سال ۲۰۱۹ و بازی جدید Battlefield در ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد

0
275
فروشگاه اینترنتی سورنا

بازی Anthem اوایل سال ۲۰۱۹ و بازی جدید Battlefield در ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد

بازی Anthem اوایل سال ۲۰۱۹ و بازی جدید Battlefield در 2018 منتشر خواهد شد
بازی Anthem اوایل سال ۲۰۱۹ و بازی جدید Battlefield در ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد

شرکت Electronic Arts اعلام کرد که عرضه‌ی بازی Anthem از استودیو بایوور، به دلیل برنامه‌های این شرکت برای انتشار یک بازی جدید از مجموعه‌ی Battlefield، به سال ۲۰۱۹ موکول خواهد شد.

بلیک یورگنسن، رئیس بخش مالی این شرکت، قبل از اعلام آمار مالی سه‌ماهه‌ی سوم سال ۲۰۱۸ در مصاحبه‌ای با وال استریت جورنال  تائید کرد که بازی Anthem در سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۹ منتشر خواهد شد. به گفته‌ی یورگنسن، با این که این بازی بر اساس صحبتی که در E3 2017 انجام شده بود قرار بود تا در پاییز سال ۲۰۱۸ عرضه گردد، تعویق انتشار آن و منتشر شدنش در زمان مشخص شده در سال ۲۰۱۹ را نمی‌توان یک تاخیر قلمداد کرد.

یورگن در این مصاحبه گفته بود:

این یک تاخیر نیست. مردم سعی دارند تا از این مسئله داستان بسازند.

EA برنامه دارد تا در ماه اکتبر یک بازی Battlefield جدید را به بازار عرضه کند و به گمان آن‌ها این که این بازی در اوایل سال ۲۰۱۹ عرضه شود به آن این اجازه را خواهد داد که فضای آزاد بیشتری را در اختیار داشته باشد. در صورت انتشار این بازی در همان تاریخ معین‌شده‌ی قبلی، عرضه‌ی آن در فصل شلوغ پاییزی اتفاق می‌افتاد و شرایط دشوارتری می‌داشت.

هفته‌ی گذشته گزارشی منتشر شده بود که در آن گفته شده بود بازی Anthem در زمان مشخص شده و غیرواقع‌گرایانه‌اش در سال ۲۰۱۸ منتشر نخواهد شد و در سال ۲۰۱۹ برای پی‌سی و کنسول‌ها منتشر می‌گردد.

یورگنسن و یا هیچ‌کدام از نمایندکگان دیگر EA اطلاعات بیشتری در رابطه با بازی جدید Battlefield ارائه نکردند، اما مدتی است که در جوامع مجازی شایعه شده است بازی بعدی بتل‌فیلد، Bad Company 3 خواهد بود.

EA گفته است که بازی Battlefield 1 تا به امروز بیش از ۲۵ میلیون بازیکن داشته است و جامعه‌ی بازیکنان بازی FIFA به حدود ۴۲ میلیون نفر (تنها بر روی کنسول‌ها) رسیده است. تعداد بازیکنان بخش اولتیمیت تیم بازی فیفا در سه‌ماهه‌ی سوم امسال ۱۲ درصد افزایش داشته است.

بازی Anthem اوایل سال ۲۰۱۹ و بازی جدید Battlefield در ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد

۷۰ درصد بازیکنان بازی Star Wars Battlefront 2 قسمت تک‌نفره‌ی بازی را امتحان کرده‌اند. تعداد بازیکنان بازی The Sims 4 نسبت به سال گذشته ۳۵ درصد افزایش داشته است و بسته‌ی گسترش دهنده‌ی آن بیشترین عملکرد را تا کنون به خود اختصاص داده است.

سه‌ماهه‌ی سوم که در تاریخ ۳۱ دسامبر ۲۰۱۷ به پایان رسید، شرکت EA نتایج فروش خود را اعلام کرد که نشان از افزایش سود فروش دیجیتالی بازی‌ها داشت. سود سه‌ماهه‌ی سوم این شرکت معادل ۱.۱۶ میلیارد دلار بوده است که با نتایج سال گذشته برابر می‌کند.

فروش فیزیکی بازی‌های این شرکت ۱۸ درصد کاهش داشت و ۳۸۰ میلیون دلار از سود این سه‌ماهه را به خود اختصاص می‌داد. در مقابل فروش دیجیتالی با ۱۴ درصد افزایش به رقم ۷۸۰ میلیون دلار رسید که درواقع ۶۷ درصد از درآمد شرکت در این بازه‌ زمانی را تشکیل می‌داد. فروش دیجیتالی در بازه‌ی زمانی ۱۲ ماهه ۳.۳۸ میلیارد دلار بوده است که نسبت به سال گذشته ۱۸ درصد افزایش داشته است.

بازی Anthem اوایل سال ۲۰۱۹ و بازی جدید Battlefield در ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد

EA همچنین اعلام کرد که ۱۸۶ میلیون دلار را از دست داده است که ۱۷۶ میلیون دلار آن به خاطرقوانین جدید مالیاتی بوده است. تنها چند ساعت پس از اعلام نتایج این شرکت، سهام EA 4.3 درصد افزایش پیدا کرد.

منبع vg247
منبع : سایت گیم نیوز
بازی Anthem اوایل سال ۲۰۱۹ و بازی جدید Battlefield بازی Anthem اوایل سال ۲۰۱۹ و بازی جدید Battlefield بازی Anthem اوایل سال ۲۰۱۹ و بازی جدید Battlefield بازی Anthem اوایل سال ۲۰۱۹ و بازی جدید Battlefield 
فروشگاه اینترنتی سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید