Apex Legends سال آینده یک لیگ با ۳ میلیون دلار جایزه برگزار میکند

0
496
Apex Legends سال آینده یک لیگ با 3 میلیون دلار جایزه برگزار میکند
Apex Legends سال آینده یک لیگ با 3 میلیون دلار جایزه برگزار میکند

Apex Legends سال آینده یک لیگ با ۳ میلیون دلار جایزه برگزار میکند .سری مسابقات جهانی Apex Legends در ماه ژانویه با مسابقات آنلاین سری جهانی آغاز می شود.

Electronic Arts در اوایل سال آینده لیگ جدید esports را با نام سری Apex Legends Global آغاز خواهد کرد که بازیکنانی از سراسر جهان با یک کیف پول بیش از ۳ میلیون دلار در رقابت می یابند.

این رقابت برای همه بازیکنانی که شرایط لازم را کسب می کنند باز است ، با حضور در مسابقات آنلاین که منجر به زندگی ، رویدادهای منطقه ای Challenger و رویدادهای جهانی Premier و در نهایت مسابقات سری Apex Legends می شود.

چهار دوره اصلی برگزار خواهد شد در طول سال: سه نفر اول ۱۰۰ تیم سه نفره در مقابل یکدیگر برای سهم یک استخر جایزه ۵۰۰۰۰۰۰ دلاری برای هر رویداد بدست آورند ، در حالی که چهارم با حضور ۶۰ تیم برتر جهان در یک نبرد بزرگ فینال با. یک استخر جایزه ۱ میلیون دلاری در معرض خطر.

هر چهار سرپرست طبق قوانین “مسابقه بازی” که در ماه سپتامبر در مسابقهApex Legends Preseason Invitational معرفی شده اند ، فعالیت خواهند کرد:جوخه ها به جای یک نبرد سرسخت آخری ، آخرین تیم ها باید بر اساس قتل ها و قرار گرفتن ها ،دورهای متوالی را جمع کنند. هنگامی که یک تیم امتیاز کافی کسب کند ، بازی پوینت فعال می شود وپیروزی بعدی توسط آن تیم پیروزی کلی را اعطا می کند.

ترفند این است که تیم های دیگر می توانند به کسب امتیاز خود ادامه دهند و در همان زمان واجد شرایط مسابقه شوند ،این بدان معناست که تیم ها باید در طول مسابقات به طور مداوم بازی کنند و وقتی زمان فرا رسید ،می توانند قرارداد را امضا کنند. همانطور که واشنگتن پست در ماه اکتبر گزارش داد ،این می تواند بازیکن بازیکنان را سخت کند زیرا هیچ محدودیتی در تعداد مسابقات انجام شده قبل از اعلام برنده وجود ندارد.

این بازی ۱۱ برد پشت سر هم برای تیم SoloMid انجام داد تا بتواند Preseason Invitational را بدست آورد.برای تماشاگران بسیار هیجان انگیز است.وینس زامپلا ، رئیس Respawn Entertainment گفت: “رقابت در قلب Apex Legends است.

” “ما انتظار داریم که esports نقش بزرگی در آینده Apex Legends بازی کند و همه چیز از اینجاآغاز می شود ، با سری Apex Legends Global. ما منتظریم تا ببینیم چه کسی ، از بین میلیون ها بازیکن ما ، به افسانه های واقعی صحنه تبدیل خواهد شد. “”اولین مسابقات آنلاین سری جهانی در تاریخ ۲۵ و ۲۷ ژانویه برگزار می شود و قرار است

ثبت نام در اوایل ژانویه افتتاح شود. مقدمات انتخابی آنلاین بیشتر برای ماه های فوریه و مارس تعیین شده است ،در حالی که نخستین دوره اصلی ، که در ورزشگاه آرلینگتون Esports برگزار می شود ، قرار است از ۱۳ تا ۱۵ مارس برگزار شود. جزئیات کامل و قوانین رسمی را می توان در playapex.com مشاهده کرد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید