بازی Dark Souls Trilogy برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان تایید شد

0
556

بازی Dark Souls Trilogy برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان تایید شد. چندی پیش انتشار مجموعه Dark Souls Trilogy برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان تایید شد.

هم‌اکنون رویداد Gamescom 2018 در حال برگزاری است و شاهد انتشار اطلاعات زیادی از بازی‌های مختلف هستیم. در همین بین، شرکت باندای نامکو (Bandai (Namco، از مجموعه جدید Dark Souls Trilogy رونمایی کرد که طرفداران و هواداران این سری بازی تحسین شده را خوشحال کرد. سه‌گانه سری بازی Dark Souls، دارای هر سه نسخه منتشر شده خواهد بود و برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

بازی Dark Souls Trilogy برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان تایید شد
بازی Dark Souls Trilogy برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان تایید شد

به طور کامل‌تر، مجموعه Dark Souls Trilogy، شامل نسخه‌های Dark Souls Remastered، Dark Souls II Scholar of the First Sin و نسخه The Fire Fades بازی The Dark Souls 3 خواهد بود. مجموعه Dark Souls Trilogy با قیمت ۸۰ دلار و در تاریخ ۲۷ اسفند ماه سال ۱۳۹۷ (۱۹ اکتبر ۲۰۱۸) عرضه خواهد شد.

این مجموعه، به صورت فیزیکی و دیجتیالی عرضه خواهد شد اما نسخه فیزیکی آن محدود خواهد بود و تیم سازنده بازی، پیشنهاد می‌کند که هرچه زودتر برای خرید این نسخه اقدام کنید تا موجودی آن به اتمام نرسد. از سویی دیگر این نسخه کامل و جمع‌آوری شده، شامل تمامی محتویات عرضه شده برای بازی خواهد بود که همه‌ی بسته‌های الحاقی، محتویات اضافی و به‌روزرسانی‌های بازی که مشکلات فنی بازی را برطرف کردند، محسوب می‌شود.

در کنار معرفی مجوعه Dark Souls Trilogy، یک تریلر جدید هم منتشر شده که می‌توانید مشاهده کنید:

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰ | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰

بدون شک رونمایی از بازی Dark Souls Trilogy، یک خبر خوشحال‌کننده و هیجان‌انگیز برای بازیکنان و طرفداران این سری بوده که تا الان زمان زیادی را برای تجربه این بازی صرف کرده‌اند. همچنین اگر علاقه دارید تا یک مجموعه زیبا و کامل را از این بازی را در اختیار داشته باشید، این نسخه جدید به شما پیشنهاد خواهد شد.

بازی Dark Souls Trilogy برای پلی‌استیشن ۴ بازی Dark Souls Trilogy برای پلی‌استیشن ۴ 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید