بازی Dragon: Marked for Death تا سال ۲۰۱۹ تاخیر خورد + تریلر

0
346
بازی Dragon: Marked for Death تا سال ۲۰۱۹ تاخیر خورد + تریلر

به تازگی مشخص شده که بازی Dragon: Marked for Death، ساخته‌ی جدید استودیوی با استعداد Inti Creates، تا سال ۲۰۱۹ تاخیر خورده است.  در ابتدا قرار بود تا نسخه‌ی دیجیتالی بازی در تاریخ پنج شنبه ۲۲ آذر (۱۳ دسامبر) عرضه شود اما دیگر چنین اتفاقی نخواهد افتاد.

حال طبق گفته‌ی توسعه دهندگان، تاریخ انتشار نسخه‌ی دیجیتالی به زمان عرضه‌ی نسخه‌ی فیزیکی بازی نزدیک‌‌تر خواهد بود. هنوز مشخص نیست که نسخه‌ی فیزیکی چه زمانی در دسترس قرار می‌گیرد اما شرکت نایت‌هاوک اینتراکتیو (Nighthawk Interactive)، ناشر عنوان Dragon: Marked for Death، قصد دارد تا آن را نزدیک زمان عرضه‌ی نسخه‌ی دیجیتالی منتشر کند.

نسخه‌ی دیجیتالی بازی در دو بسته‌ی جداگانه که هرکدام ۱۳/۹۹ دلار قیمت دارند، به فروش خواهد رسید. بسته‌ی اول ‘Frontline Fighters Pack’ نام دارد که شامل شخصیت‌های Empress و Warrior می‌شود؛ شخصیت‌های با میزان دفاع و آسیب بالا که مناسب تازه‌ کاران هستند. این در حالی است که بسته‌ی دوم یعنی ‘Advanced Attackers Pack’، شخصیت‌های Shinobi و Witch را در بر می‌گیرد؛ شخصیت‌هایی با حملات فنی‌تر که نیازمند مهارت بیشتری هستند. در صورت خرید دیجیتالی، بازی‌بازان می‌توانند هر کدام از بسته‌های مذکور را انتخاب کرده و سپس دیگری را به عنوان یک بسته‌ الحاقی دانلود کنند. نسخه‌ی فیزیکی، هر دو بسته را به همراه خواهد داشت؛ پس نیازی نیست تا یکی را انتخاب کنید.

Dragon: Marked for Death یک بازی دو بعدی اکشن نقش آفرینی است که از بازی‌بازان می‌خواهد تا با کمک سه نفر دیگر یک تیم را تشکیل داده و سپس ۳۰ ماموریت مختلف را انجام دهند. بازی در مجموع چهار کلاس دارد و داستان آن در مورد انتقام است.

بازی Dragon: Marked for Death در تاریخ سه شنبه ۱۱ دی ماه ۱۳۹۷ (۳۱ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی) به صورت انحصاری برروی کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

قطعاً این خبر بسیاری از طرفداران را ناامید کرده است اما توسعه دهندگان سعی کرده‌اند تا با انتشار یک تریلر زیبا، تاخیر بوجود آمده را جبران کنند.

نمایشگر ویدیو

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید