بازی Ghost of Tsushima Legends معرفی شد

0
208

بازی Ghost of Tsushima Legends معرفی شد.

چند هفته‌ای از انتشار یکی از زیباترین و البته آخرین انحصاری‌های نسل هشتم برای پلی استیشن ۴ می گذرد. شبح سوشیما در چند هفته ابتدایی عرضه توانست خود را در صدر جدول پرفروش‌ترین بازی‌ها حفظ کند.

این بازی زیبا که تحسین منتقدین را به دنبال داشت و امتیازات خوبی را نیز دریافت کرد توسط استودیو ساکرپانچ ساخته شده است. اکنون این استودیو اقدام به معرفی بازی Ghost of Tsushima Legends کرده است.

بازی Ghost of Tsushima Legends معرفی شد
بازی Ghost of Tsushima Legends معرفی شد

دسترسی به این عنوان برای گیمرهایی که عنوان اصلی را خریداری کرده‌اند رایگان خواهد بود و هیچ نوع پرداختی داخل بازی نیز وجود ندارد و ساکرپانچ تائید کرده است که هیچ برنامه‌ای برای اضافه کردن محتویات پولی به این عنوان ندارد و تمام ویژگی‌های بازی به صورت رایگان در اختیار صاحبین Ghost of Tsushima قرار خواهد گرفت.

اما در مورد این عنوان باید گفت بازی Ghost of Tsushima Legends در واقع یک حالت گیم پلی گروهی آنلاین رایگان است که در پائیز ۲۰۲۰ برای کاربران پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد. Legends تجربه‌ای تازه از دنیای ژاپن در دوره فئودال است که در طراحی آن از اساطیر باستانی این کشور الهام گرفته شده است. بنابراین این عنوان جدا از ماجراجویی‌های جین ساکای و همراهانش در اثر اصلی شبح سوشیما است.

بازی Ghost of Tsushima Legends معرفی شد
بازی Ghost of Tsushima Legends معرفی شد

معرفی بازی Ghost of Tsushima Legends

در عوض Legends متمرکز بر روی داستان چهار جنگجو است که داستان آنها بین مردم جزیره سوشیما نقل قول می‌شود. در حالی که بازی شبح سوشیما دارای حالت داستانی تک نفره بود و داستان آن در دنیایی جهان باز با طبیعتی زیبا در جریان بود، حالت گیم پلی گروهی جدید دنیایی خیالی و خیره کننده دارد که مکان‌ها و دشمنان موجود در آن برگرفته از داستان‌هایی هستند که مردم جزیره سوشیما روایت کرده‌اند و تاکید بر اساطیر این سرزمین و مبارزات آنها دارد.

Legends فقط در سبک گیم پلی گروهی خواهد بود و می توان آنها در گروه‌های دوستانه یا گروه‌های آنلاین ۲ تا ۴ نفره تجربه کرد. ۴ کلاس سامورایی، شکارچی، رونین و اساسین در این بازی وجود دارند که هر یک دارای مزیت‌های بخصوص و قابلیت‌های منحصر به فردی هستند که جزئیات در این مورد در آینده اعلام خواهد شد.

بازی Ghost of Tsushima Legends معرفی شد
بازی Ghost of Tsushima Legends معرفی شد

در حالت دو نفره شما قادر خواهید بود که ماموریت‌های داستانی را به صورت گروهی انجام دهید که سطح سختی آن بیشتر خواهد بود و در اکثر مواقع لازم است با همکاری با هم تیمی خود یک ماموریت را به پایان برسانید.

با ۴ بازیکن، می‌توانید روی به ماموریت‌های بقا بیاورید که سطح سختی بسیار بالایی دارد و لازمه نابودی دشمنان سرسخت در این حالت همکاری تیمی است. همچنین Legends دارای حالت ۴ نفره Raid نیز خواهد بود که با فاصله کمی بعد از انتشار حالت جدید در دسترس قرار خواهد گرفت. در این حالت شما و هم تیمی‌هایتان به قلمروی کاملا جدیدی برای مبارزه و رویارویی با دشمنان فرستاده خواهید شد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید