بازی Rapture Reject به زودی برروی استیم در دسترس قرار خواهد گرفت

0
103
بازی Rapture Reject به زودی برروی استیم در دسترس قرار خواهد گرفت

یکی از اتفاقات مهم و هیجان‌انگیز در کنفراس خبری PC Gaming در رویداد E3 2018، معرفی بازی Rapture Reject بود. این بازی که بر اساس داستان کمدی معروف، Cyanide & Happiness ساخته شده، یک نوع بازی در سبک بتل رویال است که توسط استودیوی تاینی‌بیلد گیمز (TinyBuild Games) پشتیبانی می‌شود. چندین نسخه‌ی آلفا و بتای این بازی در مرحله‌ی اجرایی است اما در نهایت بازی Rapture Reject در تاریخ ۸ آذر ۱۳۹۷ (۲۹ نوامبر ۲۰۱۸ میلادی) در سرویس استیم (Steam) برای رایانه‌های شخصی در دسترس قرار خواهد گرفت.

برای آن دسته از افرادی که با این نوع بازی‌ها آشنا نیستند؛ در این بازی، جنگ بین ۵۰ کارکتر آغاز می‌شود. سپس کسی که موفق به کشتن تمام دیگر شخصیت‌ها شود، می‌تواند به «بهشت» بازی راه پیدا کند. طبق صفحه‌ی رسمی سرویس استیم، بازی Rapture Reject در اوایل سال ۲۰۱۹ میلادی در این سرویس در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. پس از عرضه‌ی این بازی می‌توان سلاح‌های متنوع، محیط‌های وسیع مختلف، بخش شخصی‌سازی کاراکتر و دیگر موارد را در محیط بازی مشاهده کرد.

با توجه به موفقیت بی‌نظیر بازی‌های Fortnight و PubG در سبک بتل رویال، حال باید منتظر بازی Rapture Reject ماند تا شاهد مقدار موفقیت آن پس از عرضه باشیم. علاوه بر این باید در نظر داشت که این بازی با پشتیبانی یک برند معروف یعنی داستان‌های Cyanide & Happiness همراه است که این عنوان در میزان موفقیت بازی نقش مهمی را ایفا خواهد کرد. با همه‌ی این گفته‌ها ممکن است که Rapture Reject از آنچه انتظار می‌رود عملکرد کمتری را داشته باشد اما در هر حال، از بازی‌های The Culling 2 و Radical Heights که آن‌ها هم در سبک بتل رویال هستند بهتر عمل خواهد کرد.

بازی Rapture Reject در روز پنچ‌شنبه‌ی هفته‌ی آینده مورخ ۸ آذر ۱۳۹۷ در سرویس استیم برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت و این خبر برای دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و اکس‌باکس وان ناامیدکننده است چرا که این بازی برای این نوع پلتفرم‌ها عرضه نخواهد شد. استودیوی تاینی بیلد نیز قول داده است که تا چند روز آینده، تریلری از محیط این بازی منتشر کند. پس اگر از طرفداران این نوع بازی ها هستید،

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید