بازی Red Dead Redemption 2 با فروش ۷۲۵ میلیون دلاری در هفته اول عرضه خود رکورد شکنی کرد

0
50
بازی Red Dead Redemption 2 با فروش 725 میلیون دلاری در هفته اول عرضه خود رکورد شکنی کرد

اواخر هفته پیش بالاخره پس از انتظار فراوان، مورد انتظار ترین بازی سال یعنی Red Dead Redemption 2 عرضه شد. این بازی موفق به کسب امتیاز کامل از اکثر سایت‌های معروف شد و توانست در هفته اول عرضه خود به فروش ۷۲۵ میلیون دلاری دست پیدا کند.

در اوایل سال جاری، فیلم پرطرفدار Avengers: Infinity War موفق شد تا با فروش ۶۳۰ میلیون دلاری در روز اول، رکورد فروش را در تاریخ سینما بشکند. اما این رکورد دوام چندانی نداشت، زیرا راک استار با انتشار نسخه دوم بازی محبوب Red Dead Redemption 2 موفق شد تا رکورد فروش ۷۲۵ میلیون دلار در هفته اول عرضه بازی را به ثبت برساند. فروش موفق این بازی باعث شد تا سهام استودیو سازنده آن یعنی Take-Two، نزدیک به ۱۲% افزایش یابد.

Take-Two استودیو سازنده بازی‌های شرکت راک استار است که با سری بازی‌های محبوب GTA شناخته می‌شود. همچنین نسخه جدید بازی Red Dead Redemption موفق شد تا بیشترین میزان پیش فروش را در شبکه PSN به ثبت برساند.

عرضه بازی RDR2 در اصل برای پاییز ۲۰۱۷ برنامه ریزی شده بود، اما عرضه این بازی دو بار با تاخیر مواجه شد. پس از افزایش ۱۲ درصدی سهام Take-Two، ارزش هر سهم  آن به ۱۲۵$ دلار رسید. بر اساس گزارش‌های تیم Take-Two، تا به امروز ۲۱ میلیون نسخه از بازی RDR2 در سراسر جهان فروخته شده است.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید