بازی Stranger Things توسط تل‌تیل گیمز ساخته می‌شود

0
455
بازی Stranger Things توسط تل‌تیل گیمز ساخته می‌شود
کانال تلگرام سورنا
کانال تلگرام سورنا

با قرارداد جدید تل‌تیل گیمز و نت‌فلیکس، Stranger Things پا به دنیای بازی‌های ویدئویی خواهد گذاشت.

نت‌فلیکس و تل‌تیل گیمز همکاری‌های هیجان‌انگیزی را آغاز کرده‌اند. اول از همه تل‌تیل برروی بازی Stranger Things l کار می‌کند. در حال حاضر زمان عرضه یا جزئیات خاصی از بازی ارائه نشده و مشخص است که در مراحل اولیه‌ی توسعه‌ قرار دارد. با این وجود، رسماً تایید شده است که این عنوان برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شده و جزئیات بیشتر آن نیز در آینده به اشتراک گذاشته خواهند شد.

علاوه بر این، عناوین تل‌تیل قرار است به سرویس استریمینگ نت‌فلیکس راه پیدا کنند و برای شروع، Minecraft: Story Mode Season 1 انتخاب شده است. نت‌فلیکس طی بیانیه‌ای در این خصوص بیان داشته است:

Minecraft: Story Mode یک سری داستان سرایی تعاملی لایسنس شده‌ با ۵ قسمت است که در پاییز پیش رو به سرویس ما راه می‌یابد. این ادامه‌ای بر دیگر داستان‌های تعاملی ما نظیر Stretch Armstrong: The Breakout ،Puss in Book: Trapped و Buddy Thunderstruck: The Maybe Pile محسوب می‌شود.

بدون شک این قدم بزرگی برای استریم مستقیم بازی‌های ویدئویی به حساب می‌آید. بازی‌های ماجراجویی تعاملی بسیار مناسب نت‌فلیکس هستند و قطعاً این شبکه می‌تواند بازیکنان بسیاری را برای آثار تل‌تیل گیمز به ارمغان بیاورد.

با این حال، واضح است که نت‌فلیکس به خاطر سازگاری ساختارش با عناوین داستان سرایی تعاملی، تنها توانایی پشتیبانی از این دست عناوین را دارد و نباید انتظار Battlefield V را برروی آن داشت! این شرکت در این مورد نیز گفته است:

ما هیچ برنامه‌ای برای ورود به صنعت بازی‌سازی نداریم. امروزه طیف گسترده‌ای از سرگرمی در دسترس مردم است. بازی‌ها نیز بسیار شکل سینمایی پیدا کرده‌اند ولی ما به این به عنوان یک سری داستان سرایی تعاملی برروی سرویس خود نگاه می‌کنم، نه بیشتر.

نهایتاً لازم به ذکر است که بازی Telltale Games حداقل در زمان عرضه روی نت‌فلیکس منتشر نخواهد شد.

کانال تلگرام سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید