بازی Wild Beyond در سبک استراتژی برای آیفون منتشر شد

0
123
بازی Wild Beyond در سبک استراتژی برای آیفون منتشر شد

بازی Wild Beyond که در سبک استراتژی همزمان طراحی شده است به طور رایگان برای پلتفرم iOS منتشر شد و به‌زودی برای اندروید نیز در دسترس قرار می‌گیرد.

استودیو استرنج سونز (Strange Sevens) اعلام کرد که بازی موبایل استراتژی همزمان Wild Beyond به طور رسمی منتشر شده و در اختیار کاربران قرار گرفته است.

وقایع بازی Wild Beyond در کهکشان‌ها جریان دارد و کاراکتر‌های آن به فرقه و کلاس‌های مختلفی تعلق دارند. بازی مذکور در حال حاضر برای دستگاه‌های آیفون در دسترس است و به زودی برای اندروید نیز منتشر می‌شود. کاربران در جریان بازی هدایت یکی از ژنرال‌های سه فرقه را بر عهده می‌گیرند و در مقابل حریف و دشمنان خود قرار می‌گیرند. اولین ارتش این بازی با نام Legion معرفی شده است که در واقع یک ارتش با تکنولوژی‌های مدرن است. در آن سو فرقه Ascension نیز یک گروه فانتزی با المان‌های علمی تخیلی است و در انتها فرقه عجیب و غریبی با نام Rogue نیز در بازی حضور دارد.

هر یک از فرقه‌ها در مقابل یکدیگر دارای داستان‌های مختلفی هستند که در سیاره‌های مختلف و میدان‌های نبرد متنوع جریان خواهد داشت. سازندگان گیم پلی بازی را طوری طراحی کرده‌اند که کاربران در طی یک مسابقه ۳ دقیقه‌ای به تجربه این اثر بپردازند و از آن لذت ببرند. در حین بازی کاربران با استفاده از قوانین همیشگی استراتژی همزمان یا همان RTS کار را پیش می‌برند. همچنین المان‌هایی از بازی‌های کارتی برگرفته شده است که می‌تواند تجربه متفاوتی از سبک استراتژی را برای کاربران به همراه داشته باشد.

WILD BEYOND

حالت‌های مختلفی در بازی Wild Beyond گنجانده شده است که شامل بخش‌های رقابتی گوناگون بازیکن در مقابل بازیکن (PvP) می‌شود. بخش‌های یک به یک و دو به دو در بخش چند نفره آنلاین این بازی در دسترس است. همچنین باید بدانید که واحد‌های نظامی این اثر با استفاده از کارت‌ها قابل بازی است. همین‌طور در حین بازی کاربران با ارتقا دادن بازی به ۶ فرمانده و ۵۰ واحد نظامی از ۳ فرقه می‌توانند کارت‌های دیجیتالی خود را با دیگر بازیکنان تبادل کنند.

جان سلین، یکی از طراحان بازی Wild Beyond در مورد این اثر نوشت:

ما بیش از چهار سال است که روی این بازی کار می‌کنیم و امیدوار هستیم که بتوانیم یک تجربه متفاوت و سرگرم کننده را برای کاربران به ارمغان بیاوریم. ما با جمع‌آوری نفرات بااستعداد از صنعت بازی سازی توانستیم یک بازی منحصربه‌فرد موبایل توسعه دهیم که یقینا می‌تواند طرفداران این سبک را راضی نگه دارد.

در ادامه برایان شی، رهبر پروژه، افزود:

از همان ابتدا قصد داشتیم که یک سبک جدید از استراتژی همزمان را در کنار کاراکتر‌ها و دنیایی دوست داشتنی طراحی کنیم. در واقع این یک بازی دوست داشتنی برای بازیکنان موبایل است که قصد دارند یک تجربه غنی و عمیق از استراتژی همزمان داشته باشند.

WILD BEYOND

بازی Wild Beyond که در سبک استراتژی همزمان ساخته شده است هم‌اکنون برای آیفون در دسترس است و به‌زودی برای اندروید نیز منتشر می‌شود. بازی مذکور به طور رایگان یا همان Free to Play قابل دانلود است. در ادامه می‌توانید از لینک تعبیه شده به صفحه این بازی در فروشگاه اپ استور مراجعه کنید و آن را دانلود کنید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید