بانجی جزئیاتی از به‌روزرسان جدید Destiny 2 را اعلام کرد

0
400
بانجی جزئیاتی از به‌روزرسان جدید Destiny 2 را اعلام کرد
بانجی جزئیاتی از به‌روزرسان جدید Destiny 2 را اعلام کرد

بعد از بازگشت Iron Banner 6V6 به بازی، حال بانجی (Bungie) جنبه‌های دیگری از بازی را ارائه داده است، با این امید که مخاطبان از دست رفته را -که زمانی از بازی لذت می‌بردند- دوباره به بازی بازگرداند. در به‌روزرسان جدید دو قطعه زره Exotic در هر کلاس تغییر یافته است. بانجی از محتویات این به‌روزرسان اطلاعاتی منتشر کرده است که در ادامه می‌خوانید.

شکارچیان (Hunters) باید سایه اژدها (The Dragon’s Shadow) را درنظر بگیرند که حال در هنگام جاخالی دادن، تمام اسلحه‌ها را دوباره بارگزاری یا ریلود می‌کند. همچنین مقداری از پویایی (mobility) را نیز افزایش می‌دهد که حال بخشی از ویژگی Wraithmetal Mail شده است. علاوه بر این هنگامی که آسیب جدی دریافت کرده‌اید، Mechaneer’s Tricksleeves باعث تقویت اسلحه‌های کمری شما می‌شود. کلاس تایتان (Titan) نیز تغییراتی داشته است و حال Synthocepsدر هنگام محاصره شدن توسط سه یا چند دشمن آسیب بیشتری وارد می‌کند. همچنین Lion’s Rampant حال به بازیکنان اجازه می‌دهد هنگام لیفت کردن (Lift) و یا از دست دادن اثرات لیفت بدون دریافت اخطار از hipfire استفاده کنند. در نهایت کلاس جنگجو (Warlock) نیز کفش‌های Lunafaction را دریافت می‌کند که قابلیت ریلود خودکار Rift را و همچنین قدرتمندتر کردن آن برای تاثیرگذاری بیشتر در مسافت‌های دورتر را به بازی اضافه می‌کند. همچنین  Sunbracers به طور کامل تغییر یافته است که باعث افزایش مدت زمان نارنجک‌های خورشیدی (Solar Grenades) می‌گردد. این به‌روزرسان ۲۹ می (۸ خرداد) بر روی تمامی پلتفرم‌ها منتشر می‌شود. در پایین لیست تمامی تغییرات در این به‌روزرسان مشاهده می‌کنید:

Titan:

  • Synthoceps

تغییرات مکانیکی– قبلا این پرک میزان آسیب را بر اساس تعداد دشمنانی که شما را محاصره کرده بودند، تنظیم می‌کرد. حال باعث تقویت قابل توجه میزان آسیب شما در هنگام محاصره شدن توسط سه یا چند دشمن، می‌گردد. این قابلیت بعد از خارج شدن از محاصره دوباره شارژ می‌شود. علاوه بر این استفاده از Synthoceps به همراه Crucible تاثیر زیادی خواهد گذاشت که باعث افزایش قدرت پرتاب می‌گردد؛ به گونه‌ای که برنامه‌ریزی برای مقابله با آسیب خروجی را سخت می‌کند. با این تغییر می‌توانید در ستناریو‌های مختلف به ویژه در PvE تاثیر بیشتری داشته باشید.

  • Lion Rampant

تغییرات مکانیکی– شما می‌توانید هنگام فعال بودن لیفت (Lift) از قابلیت hipfire استفاده کنید و ارتفاع hipfire بر دقت آن تاثیر نخواهد گذاشت. The Lion Rampant حال بر روی قابلیت لیفت تمرکز دارد و بر روی تاکتیک و سبک بازی شما تاثیر خواهد گذاشت. ما تصمیم گرفتیم برای افزایش سرعت نبردهای هوایی در این مسیر قدم برداریم.

Hunter:

  • The Dragon’s Shadow

تغییرات مکانیکی– جاخالی دادن (Dodging) تمام اسلحه‌های شما را به طور هم‌ زمان ریلود خواهد کرد. تاثیرات Wraithmetal Mail نیز حال باعث افزایش mobility خواهد شد. ما می‌خواستیم که Dragon’s Shadow در نبردهای معمولی کارایی منطقی بیشتری داشته باشد و شما را به یک نینجای سریع تبدیل کند.

  •  Mechaneer’s Tricksleeves

تغییرات مکانیکی– استفاده از اسلحه‌های کمری (sidearm) هنگامی که به شدت زخمی شده‌اید، میزان آسیب آن را افزایش می‌دهد. ما می‌خواستیم از این فانتزی استفاده کنیم که هنگام شرایط بحرانی همیشه یکی اسلحه مخفی برای نجات جان خودمان داشته باشیم. این تغییرات باعث خواهد شد که بتوانید به راحتی نتیجه یک مبارزه را تغییر دهید.

Warlock:

  • Lunafaction Boots

تغییرات مکانیکی– قابلیت Rift به جای فعال شدن در محل ورود/خروج، حال به صورت خودکار ریلود خواهد شد. افزایش قدرت Rift باعث تاثیرگذاری بیشتر اسلحه‌ها بر اهداف دورتر خواهد شد. اجبار به داخل و خارج شدن از Rift برای ریلود کردن اسلحه‌ها با ویژگی‌ها و تاثیرات Rift سازگاری نداشت مخصوصا با قابلیت Healing Rift. حال این حالت اتوماتیک شده است تا استفاده و فهم آن را راحت‎‌تر کند.

  • Sunbracers

تغییرات مکانیکی– افزایش مدت زمان Solar Grenades . ضربات Solar به مدت محدودی انرژی Solar Grenade را نامحدود می‌کند. هرچند در شرایط بحرانی استفاده از Sunbracers می‌توانست آسیب گذار باشد، با این وجود به نظر می‌رسید که Sunbracers آن درخشندگی لازم برای دستان شما را ندارد. بنابراین تصمیم گرفتیم ظرفیت‌های آن را افزایش دهیم تا بازی‌بازان طعم قدرت آن را بیشتر احساس کنند.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید