باندل‌های جدیدی از سری Gears of War در Gamescom امسال معرفی خواهد شد

0
398
باندل‌های جدیدی از سری Gears of War در Gamescom امسال معرفی خواهد شد

نمایشگاه Gamescom 2018 تا مدتی دیگر آغاز به کار خواهد کرد و اینطور که پیداست شرکت مایکروسافت نمی‌خواهد این رویداد را از دست بدهد. آن‌ها برنامه دارند تا در جریان این رویداد از باندل‌های جدیدی رونمایی کنند. به نظر می‌رسد که این دوره از نمایشگاه Gamescom، شگفتی‌های بسیاری خواهد داشت. گفتنی است که ردموندی‌ها می‌خواهند با حضور در این نمایشگاه از باندل‌ها و لوازم جانبی مرتبط با سری Gears of War رونمایی به عمل آورند.

Gamescom 2018 امسال، ده ساله شدن این رویداد را با برنامه‌های بزرگی جشن می‌گیرد. این نمایشگاه از روز سه شنبه ۳۰ مرداد ماه (۲۱ آگوست ۲۰۱۸ میلادی) آغاز به کار خواهد کرد و در روز شنبه ۳ شهریور ماه (۲۵ آگوست) نیز به کار خود پایان خواهد داد. این دوره از نمایشگاه Gamescom نیز در شهر کلن آلمان برگزار می‌گردد. شرکت مایکروسافت نیز غرفه اختصاصی خود را در این نمایشگاه خواهد داشت و قرار است حدود ۲۵ بازی را با خود به این رویداد بیاورد. از جمله بازی‌های حاضر در این نمایشگاه می‌توان به عناوینی نظیر Forza Horizon 4، بسته Daybreak بازی State of Decay 2 و حالت جدید عنوان بتل رویال PUBG اشاره داشت که در انحصار کنسول ایکس‌باکس وان قرار دارد.

غرفه‌های مایکروسافت و ایکس‌باکس در نزدیکی یکدیگر قرار خواهد داشت. همچنین فروشگاه رسمی Gear Shop ایکس‌باکس نیز برای اولین بار در یک رویداد اروپایی حاضر خواهد شد. آن‌ها قصد دارند تا لباس‌ها و لوازم جانبی مرتبط با برند ایکس‌باکس و بازی‌های شاخص این پلتفرم را به فروش برسانند. گفتنی است که قرار است رونمایی بزرگی در جریان قسمت ویژه Inside Xbox شاهد باشیم که روز سه شنبه ۳۰ مرداد (۲۱ آگوست) در ساعت ۷:۳۰ بعد از ظهر به وقت محلی برگزار می‌گردد.

از بین بازی‌های شاخص ایکس‌باکس می‌توانیم به سری بازی‌های محبوب Gears of War اشاره کنیم که با توجه به نسخه پنجم آن که در جریان رویداد E3 2018 رونمایی شد، می‌توان انتظار معرفی باندل‌های جدیدی از آن را داشت. با این حال، مایکروسافت برنامه‌ای مبنی بر معرفی سخت‌افزار جدیدی در Gamescom 2018 ندارد و این نکته از این جهت قابل تامل است. آن‌ها در جریان رویداد E3 2018 حدود ۵۰ بازی جدید که ۲۰ عدد آن‌ها عناوین انحصاری بودند به نمایش درآوردند بنابراین پیش‌بینی شما از معرفی‌های احتمالی جدید این شرکت چیست؟

بازی Gears 5 برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ در دست ساخت و توسعه قرار دارد و هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای آن مشخص نشده است.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید