بتای عمومی بازی Dauntless در دسترس قرار گرفت

0
367
بتای عمومی بازی Dauntless در دسترس قرار گرفت
بتای عمومی بازی Dauntless در دسترس قرار گرفت

بازی جدید شرکت Phoenix Lab مدت زمان زیادی است که در دست توسعه قرار دارد. این بازی که یک بازی اکشن نقش‌آفرینی به سبک بازی Monster Hunter است در ابتدا به صورت بتای خصوصی و سپس به صورت دسترسی زودهنگام در دسترس حامیان مالی و خریداران بسته‌های حمایتی بازی قرار گرفته بود. بتای عمومی این بازی هم اکنون برای دانلود بر روی رایانه‌های شخصی به صورت رایگان در دسترس قرار گرفته است.

همانند بازی Monster Hunter شما در نقش یک شکارچی باید به شکار موجودات و هیولاهای عظیم‌الجثه بروید. این موجودات با نام Behemoth در بازی شناخته می‌شوند و بازی در منطقه‌ای به نام Shattered Isle جریان دارد. این بازی شامل یک بخش داستانی می‌شود و همچنین می‌توانید با دوستانتان و دیگر بازی‌بازان به شکار این هیولاها بروید.

شرکت Phoenix Lab قول داده است که سیستم Evergame  را هرچه سریعتر به بازی اضافه کند. این سیستم پس از تمام شدن بخش داستانی به صورت خودکار دشمنانی با درجه سختی بالاتر و پاداش‌های بهتر را به بازی اضافه می‌کند. همچنین بسته‌های الحاقی رایگان برای بازی عرضه خواهد شد که دشمنان و آیتم‌های جدید را به بازی اضافه خواهند کرد.

اگر دوست دارید این بازی رایگان را در حالت بتا تجربه کنید می‌توانید به سایت رسمی این بازی سری بزنید. و اگر از تجربه‌ی بازی لذت بردید می‌توانید با خرید بسته‌های حمایتی از این استودیوی مستقل حمایت کنید. به گفته‌ی این استودیو آیتم‌های موجود در بسته‌های حمایتی این بازی، پس از عرضه‌ی بازی دیگر در دسترس نخواهند بود.

تریلر سینماتیک منتشر شده از این بازی را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

دریافت ویدئو با کیفت ۴۸۰pدریافت ویدئو با کیفت ۷۲۰pدریافت ویدئو با کیفت ۱۰۸۰p 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید