به‌روزرسانی جدید بازی FIFA 19 منتشر شد

0
556
به‌روزرسانی جدید بازی FIFA 19 منتشر شد

به‌روزرسانی جدید بازی FIFA 19 منتشر شد. می‌دانیم که بازی‌های فوتبالی طرفداران و علاقه‌مندان زیادی دارند. این بازی‌ها که در دو عنوان FIFA و PES بسیار شناخته هستند؛ امروزه بازی‌های پرفروش و پربازدیدی در صنعت گیمینگ به حساب می‌آیند. همیشه بین طرفداران این دو عنوان، بحث‌ها و رقابت‌های وجود داشته و خواهد داشت.

به‌روزرسانی جدید بازی FIFA 19  منتشر شد
به‌روزرسانی جدید بازی FIFA 19 منتشر شد

حال شرکت شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) با انتشار به‌روزرسانی جدیدی به استقبال طرفداران بازی FIFA آمده است. به‌روزرسانی ۱٫۰۷ بازی FIFA 19، برروی قسمت آنلاین و چندنفره‌ی این بازی متمرکز شده است. پس اگر از بازی‌بازان و طرفداران پر و پا قرص بازی محبوب FIFA هستید؛ با ما در ادامه‌ی خبر همراه باشید.

این به‌روزرسانی جدید منتشر شده؛ با حجم تقریبی ۱٫۳۰ گیگابایت به صورت دقیقی برروی قسمت آنلاین بازی تمرکز کرده است؛ به‌طوری که بسیاری از مشکلات تاخیر در ارسال حرکات و نمایش‌های ایجاد شده توسط بازی‌باز در هنگام افت سرعت اینترنت، برطرف شده است. این به‌روزرسانی در کل، مشکلات گیم‌پلی بازی را در طی تجربه‌ی قسمت آنلاین و چندنفره را حل کرده است.

طبق گزارشات اعلام شده از سوی شرکت الکترونیک آرتز، با دریافت و نصب به‌روزرسانی ۱٫۰۷، دیگر نگران افت سرعت رقیبان و  دیگر بازی‌بازان نباشید؛ چراکه تغییرات اعمال شده باعث می‌شود تا هر بازی‌باز فقط با توجه به اینترنت خود، حرکات و نمایش‌های ایجاد شده را برای دیگر ارسال کند. برای مطالعه دقیق‌تر در مورد تغییراتی که پس از دریافت به‌روزرسانی ۱٫۰۷ اعمال می‌شوند، به سایت رسمی الکترونیک آرتز مراجعه کنید. همچنین بد نیست بگوییم که بازی FIFA 19 هفته‌ی گذشته در جدول فروش هفتگی بریتانیا، رتبه‌ی دوم در فروش نسخه‌های فیزیکی را به خود اختصاص داد.

به‌روزرسانی جدید بازی FIFA 19  منتشر شد
به‌روزرسانی جدید بازی FIFA 19 منتشر شد

عنوان FIFA 19 هم‌اکنون برروی کنسول‌های نینتندو سوئیچ، اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شایان ذکر است که متاسفانه این به‌روزرسانی جدید برای دارندگان کنسول نینتندو سوئیچ عرضه نشده است.

به‌روزرسانی جدید بازی FIFA 19 منتشر شد

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید