به‌روزرسانی جدید ۶٫۰۲ کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شد

0
102
به‌روزرسانی جدید ۶٫۰۲ کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شد

طبق جدیدترین اخبار دنیای بازیهای ویدئویی، به تازگی جدیدترین بiروزرسانی سیستمی کنسول پلیاستیشن ۴ با شمارهی ۶٫۰۲ در دسترس کاربران قرار گرفته است.

در چند وقت اخیر، شرکت سونی در جریان عرضهی به‌روزرسانیهای مختلف سیستمی برای کنسول پلی‌استیشن ۴، تغییرات زیاد و البته مهمی را در آن‌ها ایجاد نکرده است. در واقع هدف اصلی انتشار این به‌روزرسانی‌ها، بهبود عملکرد و افزایش پایداری این کنسول بوده و برخی از باگ‌های نادر آن نیز، رفع می‌شوند.

حال در جریان پشتیبانی سیستمی سونی از کنسول خود، اخیرا جدیدترین به‌روزرسانی کنسول پلی‌استیشن ۴ با شماره ۶٫۰۲ منتشر شده و می‌توانید همین حالا برای دریافت آن اقدام کنید. به طور دقیق‌تر، با روشن کردن کنسول این به‌روزرسانی به طور خودکار دریافت خواهد شد اما در غیر این صورت، می‌توانید با مراجعه به بخش تنظیمات کنسول و اقدام از طریق بخش دریافت به‌روزرسانی‌های سیستمی، این محتوای تازه را دانلود کنید. این به‌روزرسانی با حجمی معادل ۴۳۰ مگابایت منتشر شده و همان‌طور که اشاره شد، بعد از دریافت آن، تغییرات قابل‌ توجه و تازه‌ای در کنسول ایجاد نخواهد شد و این به‌روزرسانی به رفع باگ‌های کنسول و عملکرد آن کمک خواهد کرد.

از جدیدترین اخبار این کنسول، می‌توان به مشکل جدیدی که برای کاربران آن ایجاد شده، اشاره کرد. در جریان این مشکل یا باگ، یک پیام ناشناس به حساب کاربری یک فرد ارسال می‌شود و موجب شده تا کنسول وی با مشکل مواجه شود. البته سونی بعد از آن اعلام کرد که این مشکل رفع شده و انتشار به‌روزرسانی جدید این کنسول، می‌تواند به طور کامل این باگ ایجاد شده را از دسترس خارج کند. برای مشاهده‌ی جزئیات خبر به اینجا مراجعه کنید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید