به‌زودی جاده‌های بارانی بیشتری به GT Sport اضافه خواهند شد

0
74
کانال تلگرام سورنا

به‌زودی جاده‌های بارانی بیشتری به GT Sport اضافه خواهند شد

طبق اظهارات کارگردان سری Gran Turismo یعنی کازانوری یامائوچی (Kazunori Yamauchi) بازی GT Sport که به عنوان یکی از مورد انتظار ترین بازی های سال ۲۰۱۷ پلی استیشن ۴ شناخته می شد، به زودی جاده های بارانی بیشتری دریافت خواهد کرد و بازی بازان می توانند سطح مهارت های خود را در این جاده ها بیشتر به چالش بکشند.

این عنوان در حال حاضر تنها یک جاده بارانی دارد و آن هم پیست Northern Isle Speedway است که به عنوان یک بازی شبیه ساز ریسینگ چند ایراد به آن وارد است. اولین ایرادی که وارد است، متوجه کل بازی است که چرا باید جاده های بارانی و معمولی آن از هم جدا باشند و بازی بازان نتوانند با تجربه سیستم آب و هوای پویا، از شرایط مختلف آب و هوایی در جاده های مختلف بهره مند شوند؟

یا این که چرا حتی چرخه شب و روز در این بازی وجود ندارد تا بازی بازان بتوانند در هر ساعت از شبانه روز از مناظر زیبای جاده ای بهره ببرند؟ ایراد بعدی این است که حال، که جاده های بارانی و معمولی از هم جدا شده اند، چرا سازندگان جاده های بیشتری با این شرایط در بازی قرار نداده اند؟ کمبود جاده در این بازی به وضوح دیده می شود و سازندگان بازی از این جهت بسیار کم کاری داشته اند.

اما با تمام این شرایط، فعلاً برای تجربه بازی باید با این مشکلات کنار آمد. خوشبختانه جاده های بیشتری به زودی به این بازی اضافه خواهند شد. این صحبتی است که یامائوچی در جدید ترین مصاحبه خود با یکی از وبسایت های بزرگ بازی های رایانه ای انجام داده است. طبق چیزی که سازنده سری Gran Turismo اعلام کرده کرده است، تمامی خودرو ها در GT Sport با شرایط بارانی سازگاری دارند و تنها موضوعی که باقی می ماند اضافه کردن آب و هوای بارانی به جاده ها است.

“بله” پاسخ کوتاهی بود که یامائوچی در جواب پرسش این که آیا جاده های بارانی بیشتری به این بازی اضافه خواهند شد یا خیر، اظهار کرد. وی در این زمینه گفت:

تنها کاری که باید انجام شود، اضافه کردن آب و هوای بارانی به جاده های بازی از طریق به روز رسانی های جدید است.

وی همچنین افزود:

تمامی خودرو های بازی، با شرایط آب و هوای بارانی سازگاری دارند و برف پاک کن های آن ها نیز به خوبی کار می کند.

GT Sport مدتی قبل به صورت انحصاری برای کنسول های نسل هشتمی سونی یعنی پلی استیشن ۴ و همینطور پلی استیشن ۴ پرو عرضه شد. اما این بازی از لحاظ عملکردی نتوانست آن طور که انتظار می رفت، عمل کند. این بازی بیشتر مانند یک نسخه آزمایشی ظاهر شد که از لحاظ محتوا ضعف های بزرگی داشت. همچنین مشکلات دیگری نظیر اتصال دائمی آن به اینترنت و عدم امکان تجربه بازی بدون داشتن اینترنت، دیگر مشکلاتی بودند که گریبان گیر این بازی بودند.

این بازی به دلیل داشتن این مشکلات و همینطور مشکلات ریز و درشت دیگر، به شدت از رقیب دیرینه خود یعنی Forza Motorsport عقب ماند و با اعتراضات سنگین طرفداران خود رو به رو شد. محتوای این بازی به قدری محدود کننده و کم در نظر گرفته شده بود که حتی بسیاری از کاربران عنوان Project Cars 2 را بازی کامل تری از آن می دانند. اما موضوعی که نباید فراموش کرد این است که این بازی با تمام مشکلاتی که به همراه خود داشت، از لحاظ انتقال حس واقعی یک بازی شبیه ساز ریسینگ مانند همیشه بی نقص عمل کرد و جای هیچ گله و شکایتی را در این زمینه باقی نگذاشت.

عنوان GT Sport در حال حاضر به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۴ پرو در دسترس است. این بازی به تازگی به روز رسانی ۱٫۱۰ خود را دریافت کرده که علاوه بر اضافه شدن ۱۵ خودرو جدید به آن، بازی بازان می توانند از بخش جدید تک نفره تحت عنوان GT League لذت ببرند. همچنین با اضافه شدن جاده های بارانی جدید در هفته های آینده می توانید لذت بیشتری از این بازی ببرید.

منبع : سایت گیمفا

کانال رسمی گیمنت سورنا

به‌زودی جاده‌های بارانی بیشتری به‌زودی جاده‌های بارانی بیشتری به‌زودی جاده‌های بارانی بیشتری به‌زودی جاده‌های بارانی بیشتری به‌زودی جاده‌های بارانی بیشتری به‌زودی جاده‌های بارانی بیشتری به‌زودی جاده‌های بارانی بیشتری
کانال تلگرام سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید