به زودی جزییات تازه‌ای از عنوان Anthem منتشر خواهد شد

0
358
به زودی جزییات تازه‌ای از عنوان Anthem منتشر خواهد شد

براساس مطالب منتشر شده در حساب توییتر تهیه‌کننده‌ی ارشد عنوان Anthem، باید منتظر یک نمایش زنده از بازی در آینده‌ی نزدیک باشیم.

به نظر می‌رسد مراحل ساخت و توسعه‌ی عنوان Anthem، جدیدترین ساخته‌ی استودیوی بایوور (BioWare) به خوبی پیش می‌رود. این عنوان تیراندازی آنلاین اخیرا وارد مرحله‌ی آلفا شده است و تیم سازنده از طریق شبکه‌های اجتماعی مانند توییتر به سوالات بازی‌بازان و هواداران پاسخ می‌دهند. با این وجود مدت‌ها است خبری از ویدئویی جدید از گیم‌پلی این عنوان نبوده است اما به نظر می‌رسد تهیه‌کننده‌ی ارشد بازی آقای مایکل گمبل (Michel Gamble) چیزی بهتر از یک ویدئو را برای هواداران در نظر گرفته است

براساس صحبت‌های آقای گمبل در توییتر، ایشان و آقای بن اروینگ (Ben Irving) قصد دارند به صورت زنده به نمایش بازی بپردازند. “ما قصد داریم یک چیدمان تصادفی را انتخاب کنیم و امیدواریم همه‌ چیز نابود نشود.” امیدواریم منظور آقای گمبل از ” نابود شدن” لباس Javelin بازی باشد، نه خود بازی!

براساس مطلب منتشر شده از سوی آقای گمبل، این پخش زنده در روز ۱ نوامبر (۱۰ آبان ماه) اتفاق خواهد افتاد. در حال حاضر عنوان Anthem برای عرضه در تاریخ ۲۲ فوریه‌ی سال ۲۰۱۹ میلادی (۳ اسفند ماه سال ۱۳۹۷) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان برنامه‌ریزی شده است. نسخه‌ی دموی بازی در تاریخ ۱ فوریه در دسترس مشترکان سرویس Ea Access قرار می‌گیرد.

فکر می‌کنیم BenIrvo@ و من یک نمایش زنده از بازی در هالووین داشته باشیم. ما قصد داریم یک چیدمان تصادفی را انتخاب کنیم و امیدوارم همه چیز نابود نشود.

در حقیقت این (پخش زنده) در تاریخ ۱ نوامبر خواهد بود تا بن بتواند لباس عظیم Transformer خود را بدون نگرانی بپوشد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید