تاریخ عرضه Valkyria Chronicles 4 مشخص شد

0
404
شرکت Sega در یک کنفرانس خبری بالاخره تاریخ عرضه عنوان Valkyria Chronicles 4 را برای غرب اعلام کرد. به گزارش پردیس گیم و به نقل از Dualshockers، این بازی در روز 25 سپتامبر (مطابق با 3 مهر) در آمریکای شمالی و اروپا برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One ،PC و Switch عرضه خواهد شد که این بدین معناست بازی برای تمامی پلتفرم‌های مذکور در یک روز عرضه خواهد شد. لازم به ذکر است که در ابتدا سایت آمازون تاریخ احتمالی 16 اکتبر یعنی 24 مهر را اعلام کرده بود. همچنین این شرکت اعلام کرد کسانی که نسخه فیزیکی بازی را در ایالات متحده پیش خرید می‌کنند، کنترلری که با یکی از استکیرهای بازی به دلخواه تزیین شده است را نیز دریافت خواهند کرد.

شرکت Sega در یک کنفرانس خبری بالاخره تاریخ عرضه عنوان Valkyria Chronicles 4 را برای غرب اعلام کرد.

 به نقل از Dualshockers، این بازی در روز ۲۵ سپتامبر (مطابق با ۳ مهر) در آمریکای شمالی و اروپا برای پلتفرم‌های PS4 ،Xbox One ،PC و Switch عرضه خواهد شد که این بدین معناست بازی برای تمامی پلتفرم‌های مذکور در یک روز عرضه خواهد شد.

لازم به ذکر است که در ابتدا سایت آمازون تاریخ احتمالی ۱۶ اکتبر یعنی ۲۴ مهر را اعلام کرده بود.

همچنین این شرکت اعلام کرد کسانی که نسخه فیزیکی بازی را در ایالات متحده پیش خرید می‌کنند، کنترلری که با یکی از استکیرهای بازی به دلخواه تزیین شده است را نیز دریافت خواهند کرد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید