تبدیل کنسول Xbox Series S به یک لپ تاپ گیمینگ

0
671
تبدیل کنسول Xbox Series S به یک لپ تاپ گیمینگ
تبدیل کنسول Xbox Series S به یک لپ تاپ گیمینگ
فروشگاه اینترنتی سورنا
فروشگاه اینترنتی سورنا

تبدیل کنسول Xbox Series S به یک لپ تاپ گیمینگ. با این نمایشگر جذاب کنسول Xbox Series S را به یک لپ تاپ گیمینگ تبدیل کنید.

همانطور که می‌دانید یکی از محدودیت‌های کنسول‌های گیمنیگ نیاز آن‌ها به تلویزیون یا مانیتور جداگانه است و این امر بسیاری از علاقه‌مندان را از خرید این محصولات باز می‌دارد. در این راستا اخیراً یک شرکت نوپا، نمایشگر جانبی جذابی به نام xScreen برای کنسول اقتصادی Xbox Series S مایکروسافت طراحی کرده است که با آن می‌توان کنسول مایکروسافت را به یک لپ تاپ گیمینگ قابل حمل تبدیل کرد.

روز گذشته در وب‌سایت Kickstarter، طرحی برای تبدیل کنسول گیمینگ Xbox Series S به یک سیستم لپ تاپ‌مانند با نمایشگر متصل شونده ارائه شد که به سرعت مورد استقبال سرمایه‌گذاران قرار گرفت و در فقط ۲۰ دقیقه به بودجه‌ی مورد نیاز خود برای عملی شدن رسید.

تبدیل کنسول Xbox Series S به یک لپ تاپ گیمینگ
تبدیل کنسول Xbox Series S به یک لپ تاپ گیمینگ

Xbox Series S xScreen یک نمایشگر متصل شونده است که به کاربر اجازه می‌دهد از کنسول ایکس باکس سری اس خود به عنوان یک لپ تاپ گیمینگ قابل حمل استفاده کند. با این نمایشگر کاربر برای بازی کردن با کنسول گیمینگ خود فقط به یک پریز برق نیاز دارد.

xScreen دارای یک صفحه نمایش ۱۱.۶ اینچی از نوع IPS با رزولوشن Full HD و نرخ نوسازی ۶۰ هرتز است که یک جفت اسپیکر استریو نیز درون بخش پایینی آن قرار گرفته است. اندازه‌ی این نمایشگر به گونه‌ای است که پس از تا شدن، سطح کنسول ایکس باکس سری اس را به صورت کامل پوشش می‌دهد و می‌توان این دو را به راحتی در یک کیف مخصول لپ تاپ ۱۵ اینچی قرار داد.

نمایشگر xScreen به صورت مستقیم به پورت‌های HDMI و USB بخش پشتی کنسول متصل می‌شود و به گونه‌ای طراحی شده که پس از اتصال، ورودی برق و درگاه گسترش حافظه‌ی آن به راحتی قابل دسترسی باشند. هرچند این نمایشگر جانبی به صورت جداگانه نیازی به برق ندارد، اما برای استفاده از کنسول باید آن را به برق متصل کنیم؛ پس در حالت کلی نمی‌توان آن را یک لپ تاپ گیمینگ دانست، اما همانطور که می‌دانید لپ تاپ‌های گیمینگ هم برای استفاده از نهایت توان خود باید به برق متصل باشند.

همانطور که در ویدیوی منتشر شده می‌بینید، رنگ این وسیله جانبی مقداری با رنگ کنسول Xbox Series S متفاوت است و این امر از جذابیت ظاهری آن می‌کاهد. به همین دلیل، سازنده‌ی این نمایشگر مدعی شد این ویدیو فقط نمونه‌ی اولیه‌ای از دستگاه را نشان می‌دهد و محصول نهایی کاملاً هم‌رنگ کنسول مایکروسافت خواهد بود.

xbox-series-s-xscreen-1274820-1280x0.jpeg
تبدیل کنسول Xbox Series S به یک لپ تاپ گیمینگ

به گفته‌ی سازندگان، نمایشگر xScreen از ماه دسامبر سال جاری وارد خط تولید می‌شود و در ماه‌های اول و دوم سال ۲۰۲۲ به دست خریداران خواهد رسید. البته این برنامه‌ریزی ممکن است در آینده تغییراتی هم داشته باشد، اما می‌توان گفت اینکه طرح xScreen توانسته در این محدوده زمانی کوتاه به سرمایه‌گذاری مورد نیاز خود دست یابد، بسیار امیدبخش است.

xscreen-for-xbox-series-s_xdtk.jpg
تبدیل کنسول Xbox Series S به یک لپ تاپ گیمینگ

البته برای سرمایه‌گذاری در این طرح هنوز هم فرصت باقی است و با ۱۸۷ دلار می‌توان افزون بر پشتیبانی از طرح، صاحب یکی از اولین نمونه‌های نهایی نمایشگر xScreen شوید.

نظر شما در مورد طرح نمایشگر متصل شونده به کنسول ایکس باکس سری اس چیست، آیا قیمتی در حدود ۱۸۷ دلار برای این محصول منطقی است یا خیر؟

تبدیل کنسول Xbox Series S به یک لپ تاپ گیمینگ تبدیل کنسول Xbox Series S به یک لپ تاپ گیمینگ
فروشگاه اینترنتی سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید