تخته‌های هاوربورد به بازی Warframe اضافه خواهند شد

0
59
تخته‌های هاوربورد به بازی Warframe اضافه خواهند شد

بازی Warframe سیستم حرکتی جالب و روان‌تری نسبت به اکثر بازی‌های تیراندازی اول شخص بازار دارد. حال به نظر می‌رسد شرکت Digital Extremes قصد دارد با اضافه کردن هاوربورد Bondi K-Drive به بازی، پا را از این نیز فراتر بگذارد. این هاوربوردها که در جریان یک پخش زنده‌ی ویژه رونمایی شده‎اند، قرار است به عنوان ابزار اصلی جابه‌جایی در محیط وسیع نقشه‌ی Venus (این نقشه پنج برابر بزرگتر از محیط Plains of Eidolon) می‌باشد) استفاده شوند.

یکی از ویژگی‌های مهم این تخته‌های هاوربورد امکان انجام حرکات نمایشی با آن‌ها می‌باشد. اگرچه در جریان پخش زنده تنها حرکت چرخش ۳۶۰ درجه (۳۶۰ Spin) نمایش داده شد، به گفته‌ی تیم سازنده حرکات نمایشی بسیاری از جمله پشتک زدن (Backflip) با این تخته‌ها به بازی اضافه خواهد شد و بازی‌بازان می‌توانند از انجام آن‌ها و پرواز برروی سرزمین‌های یخ‌زده‌ی ونوس لذت ببرند.

لینک دریافت ویدئو

همانند قبل، بازی‌بازان به جت‌پک (Jetpack) نیز برای گشت و گذار در محیط نقشه دسترسی خواهند داشت. اگرچه بر خلاف جت‌پک‌ها، تخته‌های هاوربورد مسلح نیستند و صرفا برای جابه‌جایی در محیط استفاده خواهند شد. آقای Steve Sinclair درباره‌ی این تخته‌های هاوربورد گفته است که تیم سازنده همچنان مشغول کار کردن برروی این وسیله‌ی جدید است و حتی صحبت‌هایی برای اضافه کردن قابلیت شلیک اسلحه در زمان پرواز با هاوربوردها در بین اعضای تیم سازنده صورت گرفته است. همانند تمامی بخش‌های بازی Warframe، تخته‌های هاوربورد نیز قابل شخصی‌سازی هستند. آقای Sinclair تایید کرد که آیتم‌های ظاهری متفاوتی از جمله تصاویر بدنه برای تخته‌های هاوربورد به بازی اضافه خواهد شد.

بازی Warframe یک بازی رایگان در سبک تیراندازی اول شخص می‌باشد که هم‌اکنون برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس می‌باشد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید