تریلری از بازی KINGDOM HEARTS III تحت عنوان FINAL BATTLE

0
454
تریلری از KINGDOM HEARTS III تحت عنوان FINAL BATTLE

تریلری از بازی KINGDOM HEARTS III تحت عنوان FINAL BATTLE .سورپرایز، تریلر Final Battle عنوان Kingdom Hearts III که قرار بود ۲۷ آذر ماه منتشر شود، یک روز زودتر از راه رسیده. به گزارش پردیس گیم و به نقل از dualshockers،  تتسویا نومورا این تغییر برنامه را درست یک ساعت پیش از آپلود شدن تریلر در توئیتر اعلام کرده.

تریلری از بازی KINGDOM HEARTS III تحت عنوان FINAL BATTLE
تریلری از بازی KINGDOM HEARTS III تحت عنوان FINAL BATTLE

فکر می‌کنیم اکثر افرادی که به “اسپویلرهای رسمی” حساس هستند تا حالا دیگر تماشای تریلرهای این عنوان را متوقف کرده‌اند، در نظر داشته باشید که این ویدئو صحنه‌های جدید زیادی را نشان می‌دهد، پس اگر می‌خواهید تجربه‌ی بازی برایتان تازگی داشته باشد ممکن است بخواهید از خیر این یکی بگذرید. اگرچه با توجه به اینکه خط داستانی Kingdom Hearts چقدر میتواند پیچیده باشد، واقعاً فکر نمی‌کنم Square Enix چیز خاصی را لو داده باشد.

قسمت جالب اینجاست که تریلر “نبرد آخر”، آخرین تریلر نخواهد بود و ویدئویی جدید در ۳۰ آذر منتشر می‌شود.

در آخر اضافه می‌کنیم که به تازگی یک سری از کپی‌های Kingdom Hearts III دزدیده شده‌اند، پس در فضای مجازی مواظب اسپویلرهای مختلف باشید. خوشبختانه، طبق گفته‌ی صداگذار شخصیت Axel عامل این کار بازداشت شده و مطمئن هستیم که مجرم هیچوقت اتهامت وارده از سمت Disney و Square Enix را فراموش نخواد کرد.

دانلود با کیفیت HD – دانلود با کیفیت SD

تماشا به صورت تمام صفحه

Kingdom Hearts III پنجم بهمن ماه در ژاپن و چهار روز بعد به صورت جهانی برای Xbox One و PS4 منتشر می‌شود.

تریلری از بازی KINGDOM HEARTS III تحت عنوان FINAL BATTLE تریلری از بازی KINGDOM HEARTS III تحت عنوان FINAL BATTLE تریلری از بازی KINGDOM HEARTS III تحت عنوان FINAL BATTLE

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید