تریلر جدیدی از گیم‌پلی بخش داستانی بازی Crackdown 3 منتشر شد

0
87
تریلر جدیدی از گیم‌پلی بخش داستانی بازی Crackdown 3 منتشر شد

مایکروسافت به مرور زمان اطلاعات و جزئیات بیشتری از بازی Crackdown 3 رونمایی می‌کند و حال مدت کوتاهی پس از نمایش تریلر بازی در رویداد TGA 2018، مایکروسافت تریلر جدیدی را از گیم‌پلی بخش تک نفره‌ی بازی Crackdown 3 منتشر کرده است.

مایکروسافت ماه گذشته به نمایش بخش چند نفره‌ی بازی Crackdown 3 پرداخت و این موضوعی بسیاری از بازی‌بازان را نسبت به ‌آینده‌ی این سری نگران کرد و بسیاری بر این تصور بوده‌اند که بازی بر روی بخش چند نفره تمرکز بیشتری خواهد داشت. اما امروز مایکورسافت تریلر جدیدی را از بازی Crackdown 3 منتشر رکده است که این تریلر به نمایش بخش تک نفره ( داستانی) بازی می‌پردازد. این موضوع قطعا از نگرانی هواداران بازی Crackdown 3 خواهد کاست. شما می‌توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

نمایشگر ویدیو

۰۰:۰۰
۰۳:۶۰

دانلود با کیفیت ۲۱۶۰p (کیفیت۴K)

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

مامور‌های (Agent) زیادی در بازی Crackdown 3 حضور دارند که بازی‌بازان قادر خواهند بود از میان آن ه مامور دلخواه خود را انتخاب کرده و با ان به تجربه‌ی بازی بپردازند. هر یک از این مامور ها دارای مهارت‌های متفاوتی هستد که با پیش‌روی در بازی قادر خواهید بود تا به ارتقای مهارت‌های آنان بپردازید. همچنین لازم است اشاره کنیم میزان پیشرفت هر یک از مامورها از بخش داستانی بازی مجزاست و اگر به هر دلیلی قصد آغاز دوباره‌ی بازی را داشته باشید، سطح و مهارت‌های مامور شما از بین نمی‌رود. به عبارت ساده‌تر می توانید بازی جدیدی را با همان ماموری که سطح و مهارت بالایی دارد، آغاز کنید و یا اینکه مامور دیگری انتخاب کنید.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید