تریلر جدیدی از گیم‌پلی به‌روز‌رسان جام جهانی عنوان FIFA 18 منتشر شد

0
387
تریلر جدیدی از گیم‌پلی به‌روز‌رسان جام جهانی عنوان FIFA 18 منتشر شد
تریلر جدیدی از گیم‌پلی به‌روز‌رسان جام جهانی عنوان FIFA 18 منتشر شد

به‌روز‌رسان جام جهانی عنوان FIFA 18 امروز رسماً و به صورت رایگان عرضه می‌شود و حال به تازگی وب‌سایت Game Spot تریلر جدیدی از این عنوان منتشر کرده است که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به گیم پلی به‌روز‌رسان جام جهانی عنوان FIFA 18.

رقابت‌های جام جهانی بدون شک یکی از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین رقابت‌های فوتبال در سطح بین المللی است؛ جایی که میلیون‌ها نفر به تماشای زنده‌ی مسابقات فوتبال می‌پردازند. جام جهانی ۲۰۱۸ در ماه ژوئن آغاز می‌شود و به مناسبت همین رویداد و طبق سنت‌های گذشته شرکت الکترونیک آرتس نیز به‌روز‌رسانی تحت عنوان به‌روز‌رسان جام جهانی را برای عنوان FIFA 18 عرضه خواهد کرد. این به‌روز‌رسان شامل هر ۳۲ تیم حاضر در جام جهانی به علاوه تیم‌های دیگری نظیر هلند، جمهوری چک و ایتالیا می شود که به جام جهانی راه نیافته‌اند اما شما قادر خواهید بود با تیم‌های یاد شده در عنوان FIFA 18 در مسابقات جام جهانی شرکت کنید.

به‌روز‌رسان جام جهانی عنوان FIFA 18 طی روز جاری به صورت رایگان برای کنسول‌های نسل هشتم و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد و حال به تازگی وب‌سایت Game‌Spot تریلر جدیدی از این عنوان منتشر کرده است که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به گیم‌پلی این عنوان و مسابقه‌ی بین دو تیم آلمان و مکزیک در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه. شما می‌توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید