تریلر جدید گیم‌پلی بازی Anthem به نمایش دژهای نظامی بازی اختصاص دارد

0
88

بازی Anthem در ماه فوریه منتشر می‌شود و حال شرکت الکترونیک آرتس و استودیوی بایوور با همکاری یکدیگر همچنان به استریم زنده و نمایش گیم‌پلی این بازی ادامه می‌دهند. در جددیترین نمایش بازی Anthem، برای  نخستین بار نگاهی خواهیم داشت به پایگاه‌ یا دژهای نظامی بازی.

پایگاه یا دژهای نظامی بازی Anthem درواقع همان حکم سیاه چاله یا زندان‌ها را دارند. سازندگان برای این دژها ماموریت‌های Co-Op چهار نفره‌ای طراحی کرده‌اند که طی این ماموریت‌ها بازی‌بازان باید به این زندان‌ها رفته و دشمنان را از پای در آورند. مشابه این ماموریت‌های را در حالت چند نفره‌ی بازی Destiny با نام Strike نیز شاهد بودیم. حال استودیوی بایوور به تازگی در استریم زنده‌ی بازی Anthem، به نمایش یکی از ماموریت‌های آغازین این بخش با نام Temple of the Scar پرداخته که شما می‌توانید ویدئویی مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

نمایشگر ویدیو

۰۰:۰۰
۰۱:۰۵:۳۱

دانلود با کیفیت ۷۲۰p (با حجم ۱٫۵ گیگابایت)

دانلود با کیفیت ۴۸۰p ( با حجم ۷۰۰ مگابایت)

درجه‌ی سختی این ماموریت‌ها متغیر بوده و تا حدودی بستگی به مهارت‌های بازی‌بازان دارد. از این روی بازی‌بازان طی این ماموریت‌ها باید با همکاری و به کمک توانایی‌های یکدیگر دشمنان خود را از پای درآورند. همچنین دژهای نظامی بازی Anthem از قابلیت Matchmaking پستبانی می‌کنند. به عبارت ساده‌تر اگر شما عضو گروه یا تیم خاصی در بازی نیستید و به صورت انفرادی بازی را تجربه می‌کنید، قادر خواهید بود با استفاده از این قابلیت به جستجوی بازی‌بازان دیگر پرداخته و سپس با یکدیگر به تجربه‌ی این ماموریت‌ها بپردازید. همچنین سازندگان در طول تریلر به این نکته اشاره کرده‌اند که اگرچه بازی Anthem در هنگام انتشار دارای ماموریت‌های تحت عنوان Raids نخواهد بود اما  مدت کوتاهی پس از انتشار بازی‌، محتویاتی در دسترس بازی‌بازن قرار خواهد گرفت و بازی‌بازانی که بازی را به اتمام رسانده و به دنبال چالش‌های بیشتری هستند به ماموریت‌های بیشتری دسترسی خواهند داشت.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید