تریلر زمان عرضه‌ی بازی Hitman 2 منتشر شد

0
393
تریلر زمان عرضه‌ی بازی Hitman 2 منتشر شد

زمان زیادی تا انتشار جدیدترین نسخه‌ی یکی از بزرگ‌ترین فرانچایزهای تاریخ یعنی Hitman باقی نمانده است و اکنون شاهد عرضه‌ی تریلر روز انتشار این بازی هستیم.

هنگامی که صحبت از بازی‌های مخفی کاری می‌شود، عناوین زیادی هستند که ممکن است به ذهن شما بیایند: Splinter Cell ،Metal Gear Solid و یا Dishonored. همچنین شخصیت‌های هر یک از این بازی‌ها نیز تک‌تک به ذهن شما خطور می‌کند: سم فیشر، سالید اسنیک، کاروو و … . شاید بتوان یک تفاوت بزرگ میان تمامی این شخصیت‌ها با مامور ۴۷ قائل شد: هر کدام از شخصیت‌های نام برده شده برای انجام ماموریت خود نباید دیده شوند و البته که ماموریت آنان تنها به قتل فرد خاصی منتهی نمی‌شود ولی قضیه در رابطه با مامور ۴۷ فرق دارد. مامور ۴۷ به راحتی در عموم ظاهر می‌شود، با مردم صحبت می‌کند و به بررسی محیط می‌پردازد. در اصل، وظیفه‌ی اصلی او شناسایی نشدن است، نه دیده نشدن. اکنون تمام این موارد تقریبا به بهترین نحو ممکن در جدیدترین نسخه از این سری یعنی Hitman 2 گنجانده شده‌اند. شما تمامی توانایی‌های یک قاتل خاموش را دارید. می‌توانید خود را جای افراد دیگر جا بزنید، لباس‌های مختلف بپوشید تا مانع لو رفتن هویت اصلیتان شوید و هزاران روش دیگر که تا به حال در تریلرهای مختلف عرضه شده در رابطه با این بازی دیده‌ایم. اکنون نیز تریلر گیم‌پلی روز انتشار این عنوان عرضه شده است که در قسمت زیر می‌توانید آن را مشاهده کنید.

نمایشگر ویدیو

۰۰:۰۰
۰۱:۰۰

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P 

(کیفیت‌های ۷۲۰P و ۱۰۸۰P هر دو ۶۰ فری بر ثانیه هستند)

Hitman 2 در تاریخ ۲۲ آبان ماه ۱۳۹۷ (۱۳ نوامبر سال ۲۰۱۸) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌ باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید