تریلر زمان عرضه‌ی بازی Override Mech City Brawl منتشر شد

0
403

تریلر زمان عرضه‌ی بازی Override Mech City Brawl منتشر شد.همان‌طور که می‌دانید در حال نزدیک شدن به زمان انتشار بازی Override: Mech City Brawl هستیم و استودیوی د بالانس اینک (The Balance Inc) به همین مناسب، با انتشار تریلر جدیدی این عنوان را جشن گرفت. همان‌طور که انتظار می‌رفت در این تریلر به مبارزات ربات‌ها در شهر اشاره شده است.

تریلر زمان عرضه‌ی بازی Override Mech City Brawl منتشر شد
تریلر زمان عرضه‌ی بازی Override Mech City Brawl منتشر شد

در این ویدئو، چندین ربات غول پیکر در حال مبارزه و جدال هستند که طی این مبارزه، خانه‌ها و ساختمان زیادی شروع به ریزش و خراب شدن می‌کنند. نکته‌ای که باعث افزایش جذابیت عنوان Override: Mech City Brawl شده، این است که طبق گزارشات، هر یک از این ربات‌های غول پیکر از یک شخصیت و سبک خاصی برخوردار هستند.

در مجموع ۱۲ عدد ربات در این بازی تعبیه شده است که بازی‌بازان طبق علاقه‌ی خود، یکی از این عناوین را انتخاب و سپس شروع به شرکت در یک نبرد می‌کنند. این مبارزات در محیط‌های مختلفی از سطح شهر‌های جهان اتفاق می‌افتد. یکی از ویژگی‌های ممتاز و فوق‌العاده‌ی این عنوان که باعث استقبال تعداد زیادی از بازی‌بازان شد؛ حالت مبارز‌ه‌ی آنلاین و محلی است.

در این قسمت‌ها، ۴ تا بازی‌باز با تشکیل یک گروه، با هم همکاری کرده و حریفان مقابل خودشان را از دور مسابقات حذف می‌کنند. اگر این بازی از آخرین سری فیلم‌های Power Rangers الهام گرفته باشد؛ کار برای بازی‌بازان آن‌طور که باید آسان نخواهد بود. چنان‌چه از طرفداران این نوع سبک جنگی و رباتیک هستید؛ پیشنهاد می‌کنیم که تریلر قبلی منتشر شده از سوی تیم سازنده را از اینجا مشاهده کنید.

اگر از افرادی هستید که به بازی‌های آنلاین و چند نفره علاقه‌ی خاصی ندارید، پس نگران نباشید چرا که بازی Override: Mech City Brawl از یک سری مراحل تک نفره نیز تشکیل شده است که می‌تواند ساعت‌ها سرگرمی را برای شما ایجاد و اوقات فراغتتان را مهیج کند.

طبق اخبار منتشر شده، بازی Override: Mech City Brawl قرار است تا در تاریخ سه شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ (۴ دسامبر ۲۰۱۸ میلادی)، برروی کنسول‌های اکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس بازی‌بازان قرار گیرد. پس تنها کافی است تا سه روز دیگر منتظر ماند تا این عنوان جذاب و مهیج را خود تجربه کنیم.

نمایشگر ویدیو

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰P | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰P

 

تریلر زمان عرضه‌ی بازی Override Mech City Brawl منتشر شد 

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید