تریلر سینمایی جدیدی از بازی Just Cause 4 منتشر شد

0
107
تریلر سینمایی جدیدی از بازی Just Cause 4 منتشر شد

به تازگی و در جریان رویداد X018، تریلر سینمایی جدیدی از بازی محبوب و مورد انتظار Just Cause 4 منتشر شد. در این تریلر، شاهد معرفی شخصیت‌های جدیدی هستیم که در بخش داستانی بازی حضور دارند و به علاوه نگاهی خواهیم داشت به قدرت تخریب پذیری بازی Just Cause 4.

سری Just Cause از اولین نسخه‌ی آن تا به حال پیشرفت‌های بسیاری را به خود دیده است و به نظر می‌رسد Just Cause 4 را می‌توان کامل‌ترین نسخه‌ی عرضه شده از این سری تا به حال دانست. همان‌طور که می‌دانید ساخت این بازی به اتمام رسیده و تا انتشار آن نیز زمان زیادی باقی نمانده است. بنابراین استودیوی آوالانچ و اسکوئر انیکس سعی بر این دارند تا با نمایش تریلرها و انتشار جزئییات مختلفی از بازی Just Cause 4، بازی‌بازان را با این عنوان بیشتر آشنا کنند. به همین منظور به تازگی و در جریان رویداد X018 مایکروسافت، تریلر جدیدی از بازی Just Cause 4 به نمایش در آمد.

Just Cause 4 سعی دارد تا یک جهان آزاد و کاملا پویا را به تصویر بکشد. در این بازی شاهد مناطق مختلفی به مانند جنگل‌های استوایی، مناطق صحرایی، کوهستان‌های برفی و بسیاری دیگر هستیم. یکی از ویژگی‌های محبوب نسخه‌ی سوم قدرت تخریب پذیری بالای آن بود؛ به طوری که می‌توانستید همه چیز را در بازی منفجر کرده و یا تخریب کنید. حال به نظر می‌رسد در نسخه‌ی چهارم نیز شاهد این ویزگی خواهیم بود و سازندگان نه تنها بازی را از این لحاظ محدود نکرده بلکه سعی بر این داشته‌اند تا با ارائه‌ی جهانی آزاد و کاملا پویا، بازی‌بازان آزادی عمل بالایی در کاوش و یا تخریب داشته باشند. تریلر جدید بازی Just Cause 4 نیز به این نکته می‌پردازد که قدرت تخریب پذیری در این بازی چگونه خواهد بود. شما می‌توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

نمایشگر ویدیو

۰۰:۰۰
۰۲:۰۵

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

بازی Just Cause 4 در تاریخ سه‌شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۷ (۴ دسامبر ۲۰۱۸) برای کنسول‌های اکس باکس وان، پلی‌استیشن۴ و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید