تریلر هنگام انتشار عنوان NAIRI: Tower of Shirin منتشر شد

0
91
تریلر هنگام انتشار عنوان NAIRI: Tower of Shirin منتشر شد

استودیو Home Bear Studio تریلر هنگام انتشار عنوان NAIRI: Tower of Shirin را برای رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ عرضه کرد. این عنوان دراواخر ماه جاری برای این دو پلتفرم منتشر خواهد شد.

NAIRI: Tower of Shirin داستان یک دختر بچه به نام Nairi را روایت می‌کند که در منطقه ثروتمند Shirin زندگی می‌کند. اما طی یک حادثه ناگهانی مجبور به ترک محل زندگی خود می‌شود که در نهایت منجر به مهاجرت او به سمت مناطق پایین‌تر شهر شده که توسط باند‌های خلافکار اداره می‌شود. Nairi با یکی از اعضای این باند به نام Rex آشنا می‌شود که در تمام مدت بازی با اون هم‌سفر است. آنها با یکدیگر یک ماجرای پر رمز و راز را آغاز می‌کنند که بیشتر آن مربوط به برج اسرارآمیز شهر Oasis در منطقه Shirin است.

این عنوان ماجراجویی-معمایی که با پازل‌های زیادی برای حل کردن همراه است، می‌تواند تجربه متفاوتی را از یک بازی با این سبک به شما ارائه دهد. عنوان NAIRI: Tower of Shirin در تاریخ ۸ آذر ماه (۲۹،نوامبر) برای کنسول نینتندو سوییچ و همچنین رایانه‌های شخصی در فروشگاه‌های استیم و eShop با قیمت ۹٫۹۹ دلار در دسترس قرار دارد.

شما می‌توانید در ادامه تریلر هنگام انتشار نسخه‌ رایانه‌های شخصی و نینتندو سوییچ عنوان NAIRI: Tower of Shirin را مشاهده کنید.

نمایشگر ویدیو

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

نمایشگر ویدیو

دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید