تریلر هنگام انتشار عنوان Steel Rats منتشر شد

0
365
تریلر هنگام انتشار عنوان Steel Rats منتشر شد

اخیرا شرکت تیت مالتی‌مدیا (Tate Multimedia) تریلر هنگام انتشار عنوان Steel Rats را منتشر کرده که در آن به معرفی شخصیت‌های بازی، نوع گیم‌پلی و سبک اتومبیل‌رانی-مبارزه‌ای جذاب بازی پرداخته است که در آن شخصیت‌های بازی به مبارزه با ربات‌های فولادی می‌پردازند.

در جدیدترین تریلر منتشر شده از این عنوان شاهد مبارزه موتورسواران را با ربات‌ها و دشمنان فولادی که هدف تمامی آنها مبارزه و جلوگیری از پیشرفت بیگانگان است. چیزی که پس از مشاهده تریلر کاملا مشخص است این است که پس از گذشت چندین ماه بالاخره شاهد یک بازی هیجان‌انگیز هستیم که ما را به یاد باند‌های موتورسواری (biker gangs) که بیشتر در آمریکا شاهد آنها هستیم، می‌اندازد. دقیقا مشابه عنوان Road Redemption که چند روز گذشته شاهد عرضه آن بودیم، طرفداران این بازی نیز مدت زمان زیادی را برای انتشار این بازی صبر کردند. همان‌طور که اطلاع دارید؛ Steel Rats برای کاربران کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و همچنین رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. شرکت تیت مالتی‌مدیا نیز در طی مراسمی برای ساخت و طراحی این عنوان، دو جایزه دریافت کرده که در نوع خود با ارزش است.

اوایل تریلر یک خیابان تاریک و ترسناک که ماشین‌های زیادی در دوطرف آن پارک شده را نشان می‌دهد اما ناگهان سیم‌های سیاه رنگی را مشاهده می‌کنید که نور قرمز رنگی مانند برق از داخل آنها عبور می‌کند و یک ربات فولادی که سیم‌ها را با خود به همراه دارد، خیابان را مسدود می‌کند. شما به زودی کشف خواهید کرد که این ربات توسط بیگانگان کنترل می‌شود و هیچ کاری را از روی اختیار خود انجام نمی‌دهد. اما ناگهان از انتهای خیابان که با مه پوشیده شده و تقریبا چیزی از آن معلوم نیست؛ نوری روشن می‌شود که مانند چراغ موتور است و با سرعت زیاد به سمت ربات حرکت می‌کند. موتورسوار به ربات نزدیک می‌شود و از قسمت به قسمت زیرین ربات ضربه‌ای محکم وارد می‌کند. نام این موتور‌سوار لیزا (Lisa) است.

در نهایت لیزا به همراه سه نفر از دوستان خود به نام‌های جیمز (James)، توشی (Toshi) و رندی (Randy) که هر کدام ویژگی‌های شاخص خود را دارند، موفق می‌شوند تا ربات را از پا دربیاورند. در نهایت این ویدئو با نشان دادن بخش‌هایی جذاب از گیم‌پلی بازی که با تلفیق سبک‌های موتورسواری نمایشی و مبارزه‌ای همراه است، به پابان می‌رسد. در این بازی اکشن و دو بعدی، موتورسواران سعی می‌کنند تا با چرخ جلوی موتور خود که به عنوان تیغه از آن استفاده می‌کنند، دشمنان را ببرند و نابود کنند و می‌توانند با استفاده از چرخ عقب خود به دشمنان شلاق بزنند و یا انها را ثابت سر جای خودشان نگه دارند. وبا استفاده از زنجیرهایشان به خوبی به دشمنان نزدیک شوند.

با دیدن تریلر بسیاری از موضاعاتی را که در ذهن شما سوال ایجاد می‌کند را می‌توانید پاسخ دهید. علاوه بر ویژگی‌ها و کارایی‌هایی که در بالا به آن اشاره شد ویژگی‌های دیگری نیز وجود دارد که می‌توانید در تریلر شاهد آن باشید. Steel Rats در تاریخ ۱۶ آبان ماه (۷، نوامبر) منتشر شد و هم‌اکنون برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان و همچنین رایانه‌های شخصی در دسترس است.

نمایشگر ویدیو

۰۰:۰۰
۰۱:۴۷

دریافت ویدئو با کیفیت ۴۸۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۷۲۰p | دریافت ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید