تریلر گیم پلی بازی AWAY: Journey to the Unexpected منتشر شد

0
81
تریلر گیم پلی بازی AWAY: Journey to the Unexpected منتشر شد

کمپانی Playdius Games تریلر جدیدی از بازی AWAY: Journey to the Unexpected منتشر کرده است که در قالب آن می‌توانید گیم‌پلی این بازی اول شخص متفاوت را مشاهده کنید.

کمپانی Playdius Games یکی از ناشرین مطرح بازی‌های مستقل است که تا‌کنون بازی‌های از جمله Boiling Bolt ،Lost in Harmony ،Impulsion و Bury me, my love را منتشر کرده است. بازی AWAY: Journey to the Unexpected یکی از آثاری است که در سال آینده توسط کمپانی Playdius Games در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. حال این کمپانی تریلر جدیدی از گیم‌پلی این بازی منتشر کرده است.

بازی AWAY: Journey to the Unexpected که از عناصر Rogue-lite بهره می‌برد، تجربه‌ای متفاوت از بازی‌های اول شخص را ارائه می‌دهد. این بازی محیط‌های سه‌بعدی را در کنار دشمنان دو‌بعدی قرار داده است. در طول بازی سلاح‌های جدیدی در اختیار بازیکنان قرار می‌گیرد که طیف گسترده‌ای از یک چوب و آچار تا مشعل و تفنگ را شامل می‌شود. همچنین در بازی با شخصیت‌های متفاوتی و عجیبی روبه‌رو می‌شوید که برای ادامه بازی می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. پیشرفت در بازی به معنای بالا رفتن سطح بازیکنان است که به واسطه آن تجهیزات و توانایی‌های بهتر در دسترس قرار می‌گیرند. بازی AWAY: Journey to the Unexpected از لحاظ حرکت و دشمنانی که مواردی از جمله حباب‌ها تا انسان‌هایی با نقص عضو را شامل می‌شوند، تا حدی می‌تواند یاد‌آور سری Serious Sam باشد. تریلر گیم‌پلی بازی AWAY: Journey to the Unexpected را در زیر مشاهده می‌کنید:

دانلود از آپارات

بازی AWAY: Journey to the Unexpected در سه ماهه اول سال ۲۰۱۹ روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و پی سی عرضه خواهد شد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید