تعداد بازیکنان State of Decay 2 از مرز ۲ میلیون گذشت

0
409
تعداد بازیکنان State of Decay 2 از مرز ۲ میلیون گذشت

در ۲۲ مه جدیدترین عنوان استودیوی آندد لبز (Undead Labs) یعنی State of Decay 2 به انتشار رسید و حال در عرض کمتر از دو هفته، توانسته است به بیش از ۲ میلیون بازیکن دست پیدا کند.

State of Decay 2 که در دو روز اول عرضه‌اش به ۱ میلیون بازیکن رسیده بود، اکنون موفق به جذب بیش از ۲ میلیون بازیکن شده است. علاوه بر این اعلام شده که در این مدت حدود ۲ میلیارد زامبی کشته شده‌اند و میانگین زمان بقا و زنده ماندن بازیکنان به ۳ روز رسیده است. ۱۲۱ هزار Community Story نیز تکمیل شده‌اند.

درحالی که حضور State of Decay 2 در سرویس Xbox Game Pass کمک زیادی به افزایش بازیکنانش کرده است، بدون شک این رقم دستاوردی عالی برای آندد لبز و مایکروسافت به حساب می‌آید. این عنوان هم‌اکنون به‌صورت انحصاری در دسترس رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان قرار دارد و اگر قصد تجربه‌ی آن را دارید

چندی پیش State of Decay 2، به صورت انحصاری برای ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ منتشر شد. در زمان عرضه، این عنوان با مشکلات بسیاری همراه بود و به همین دلیل نتوانست آنطور که باید نظر منتقدین را به خود جلب کند. حال آنددلبز (Undead Labs) تصمیم گرفته برای حل این مشکلات، به‌روزرسانی بزرگی به حجم ۲۰ گیگابات برای State of Decay 2 منتشر کند.

به گفته‌ی آنددلبز، به‌روزرسانی ۱٫۲ بازی شامل رفع مشکلات، تغییراتی در گیم‌پلی و بهبود‌های در کیفیت بازی خواهد بود.

ما همیشه به صدای طرفداران گوش می‌دهیم تا تجربه‌ای بهتر به آن‌ها ارائه دهیم. همچنین به منتشر کردن این به‌روزرسانی‌‌ها به منظور ارائه تجربه‌ای بهتر از State of Decay 2، ادامه خواهیم داد.

این تغییرات شامل بهبود‌های کلی در عملکرد بازی و سرور‌های آن می‌باشد. می‌توانید لیست برخی از این بهینه‌سازی‌ها را در قسمت زیر مشاهده کنید.

  • افزایش ثبات بازی
  • بهبود عملکرد بخش چند‌نفره
  • بهینه‌سازی عملکرد سرور‌های بازی
  • رفع خطای نبود فضای کافی برای ذخیره بازی
  • بهبود عملکرد بازی بر روی رایانه‌های شخصی

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید