تعداد بازی‌بازان Hearthstone: Heroes of Warcraft به بیش از ۱۰۰ میلیون نفر رسید

0
394
تعداد بازی‌بازان Hearthstone: Heroes of Warcraft به بیش از ۱۰۰ میلیون نفر رسید
کانال تلگرام سورنا
کانال تلگرام سورنا

به تازگی شرکت بلیزارد (Blizzard) در پیامی جزئیاتی از تعداد بازی‌بازان عنوان کارتی و رایگان خود یعنی Hearthstone: Heroes of Warcraft منتشر کرده است که نشان می‌دهد این بازی یکی از محبوب‌ترین عناوین حال حاضر در جهان است.

بنابر اطلاعات منتشر شده از سوی الن برک (Allen Brack)، رئیس شرکت بلیزارد، بیش از ۱۰۰ میلیون بازی‌باز در حال تجربه‌ی Hearthstone: Heroes of Warcraft هستند. به مناسبت این موفقیت، بلیزارد رویداد ویژه‌ای برای بازی‌بازان تدارک دیده است تا به نوعی از آن‌ها تشکر کند. این رویداد از تاریخ چهارشنبه ۱۶ آبان ماه ۱۳۹۷ (۷ نوامبر ۲۰۱۸ میلادی) تا یک‌شنبه ۲۰ آبان ماه ۱۳۹۷ (۱۱ نوامبر ۲۰۱۸ میلادی) برگزار می‌شود. در این رویداد هدایای‌ ویژه‌ای در دسترس قرار خواهد گرفت.

بازی Hearthstone: Heroes of Warcraft از قوانین ساده‌ای پیروی می‌کند. بازی‌بازان باید با ساخت کارت‌هایی به مبارزه با یکدیگر بپردازند. در نتیجه این قوانین ساده و وجود جامعه‌ی بازی‌بازان بسیار گسترده و فعال که در آموزش کوچکترین نکات به دیگران از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند، بازی Hearthstone: Heroes of Warcraft به یکی از محبوب‌ترین عناوین حال حاضر در جهان تبدیل شده است که همواره شاهد حضور آن در جمع عناوین پربیننده توییچ و یوتوب هستیم.

بازی Hearthstone: Heroes of Warcraft هم‌اکنون در دسترس پلتفرم رایانه‌های شخصی و تلفن‌های هوشمند قرار دارد.

کانال تلگرام سورنا

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید