توسعه‌دهندگان از احتمال ساخت Resident Evil 3 Nemesis Remake می‌گویند

0
85
توسعه‌دهندگان از احتمال ساخت Resident Evil 3 Nemesis Remake می‌گویند

در اوایل سال آینده میلادی شاهد عرضه بازی Resident Evil 2 Remake خواهیم بود. این موضوع باعث شده تا طرفداران این سری به عرضه نسخه بازسازی Resident Evil 3 Nemesis امیداور شوند. اگرچه هنوز کپکام به طور رسمی به رد یا تایید آن نپرداخته است اما بنابر صحبت‌های اخیر آن‌ها، احتمال ساخت بازی Resident Evil 3 Nemesis Remake وجود دارد.

بازی Resident Evil 2 در سال ۱۹۹۸ عرضه شد و پس از مدتی محبوبیت فوق‌العاده‌ای در میان طرفداران سبک ترس و بقا به دست آورد. معرفی Resident Evil 2 Remake باعث به وجود آمدن موجی از شادی در میان طرفداران شد. اگرچه به نظر می‌رسد بازسازی دیگر نسخه‌های این سری، به موفقیت و نحوه بازخورد طرفداران به آن بستگی خواهد داشت.

به تازگی و در جریان رویداد Gamescom 2018، کازونوری کودای (Kazunori Kadoi) و یوشیاکی هیرابایاشی (Yoshiaki Hirabayashi)، کارگردان و تهیه‌کننده Resident Evil 2 Remake به صحبت در مورد احتمال ساخت نسخه بازسازی Resident Evil 3 Nemesis پرداختند. بنابر گفته آن‌ها، جواب این سوال به موفقیت بازی Resident Evil 2 Remake بستگی دارد.

در ادامه توسعه‌دهندگان اعلام کردند که در حال حاضر تمام تمرکز آن‌ها برروی Resident Evil 2 Remake و نحوه بازخورد بازی‌بازان نسبت به آن است.

ما در حال حاضر با تمام توان در حال توسعه نسخه بازسازی Resident Evil 2 هستیم. ما می‌خواهیم که با عرضه بازی به بررسی بازخورد بازی‌بازان نسبت به آن بپردازیم. اما کسی چه می‌داند که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

این خبر که استودیو کپکام به سختی در حال کار برروی بازی‌ Resident Evil 2 Remake است، بسیار امیدوارکننده به نظر می‌رسد. پس بنابراین اگر همه چیز طبق برنامه‌ پیش رود، این احتمال وجود دارد که در آینده شاهد عرضه Resident Evil 3 Nemesis Remake باشیم.

بازی Resident Evil 2 Remake صرفا یک بازسازی ساده نخواهد بود و سازندگان به منظور ارائه تجربه‌ای جدید، تغییرات بسیار زیادی در آن ایجاد کرده‌اند. می‌توانید برای پیگیری سایر اخبار مربوط به بازی به این قسمت مراجعه کنید.

بازی Resident Evil 2 Remake در تاریخ ۵ بهمن ماه ۱۳۹۷ (۲۵ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید