توضیحاتی در رابطه با پرداخت‌های درون برنامه‌ای Battlefield 5 منتشر شد

0
444
توضیحاتی در رابطه با پرداخت‌های درون برنامه‌ای Battlefield 5 منتشر شد

Battlefield 5 به شما اجازه می‌دهد تا با استفاده از پول واقعی، ارز درون بازی را تهیه کنید اما این مهم در زمان عرضه در دسترس نخواهد بود تا بازی‌بازان به مهارت‌های خود بیشتر تکیه کنند.

استودیو دایس (DICE) به عنوان سازنده Battlefield 5، به تازگی توضیحاتی را در رابطه با سیستم پرداخت‌های درون برنامه‌ای بازی نامبرده ارائه کرده است که طبق آن، خرید ارز در روز اول ممکن نخواهد بود تا کسی با پرداخت پول سریع پیشرفت نکند. متن منتشر شده از طرف دایس بدین شرح است:

Battlefield 5 طوری ساخته شده است تا بر اساس میزان و سبک بازی شما جایزه بدهد. شما هیچ وقت نمی‌توانید از ارز بتلفیلد (Battlefield Currency) یا پول واقعی استفاده کنید تا باعث ایجاد برتری ناعادلانه در گیم‌پلی شوید.

در گذشته این استودیو اعلام کرده بود که بازی جدید آن‌ها دارای لوت‌باکس یا پریمیوم‌پس نخواهد بود.

Battlefield 5 دارای دو نوع ارز درون بازی است: سکه کمپانی (Company Coin) که از طریق باز، Battlefield 5, Battlefield V، بازی اکس باکس وان, بازی پلی ی کردن به‌دست می‌آورید و ارز بتلفیلد که باید پول واقعی برای دریافت آن بپردازید. طبق توضیحات دایس شما می‌توانید با سکه‌های کمپانی مواردی را آزاد کنید که خارج از سیستم پیشروی عادی هستند مانند سلاح و آیتم‌های زینتی. شخصی‌سازی ظاهر سربازان و سلاح‌ها در زمان عرضه ممکن خواهد بود ولی برای شخصی‌سازی خودروها باید تا عرضه اولین قسمت از Tides of War صبر کنید.

دایس در ادامه مدعی شده است که پول واقعی نباید باعث پیروزی شود به همین خاطر در ابتدا فقط سیستم کمپانی ارائه خواهد شد تا بازی‌بازان کمی پیشرفت کرده و با همه چیز آشنا شوند.

سیستم پیشروی در Battlefield 5 به پنج قسمت مختلف تقسیم می‌شود که رتبه شما به مرور در آن‌ها پیشرفت می‌کند: حرفه، کلاس، اسلحه، خودرو و قسمت. با پیشروی بیشتر و به‌دست آوردن رتبه‌های بالاتر، شما آیتم‌های زینتی و گیم‌پلی محور بیشتری را دریافت خواهید کرد.  به طور مثال حرفه (Career) یک رتبه‌بندی کلی است و با هر چه بیشتر بازی کردن شما افزایش می‌یابد که این مورد در نهایت ختم به آزاد سازی خودروها و دریافت سکه کمپانی می‌شود. بخش کلاس مربوط به چهار کلاس درون بازی است و با پیشرفت در آن شما ابزار، سلاح و کامبت رول‌های بیشتری را دریافت خواهید کرد.

بازی Battlefield V در ۲۹ آبان ۱۳۹۷ (۲۰ نوامبر ۲۰۱۸) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن۴، اکس‌ باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود.

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید